un parior a dat lovitura cu ambele meciuri din champions league vezi ce a jucat 0509083052 1

Un parior a dat lovitura cu ambele meciuri din Champions League. VEZI CE A JUCAT

Dupa ce a tot circulat pe internet biletul acela jucat cu 10.000 lei pentru X2 la meciul Liverpool – Barcelona, a venit randul unui bilet castigator, de toata frumusetea. Inspiratia ii apartine unui parior din Corabia, judetul Olt, care a anticipat corect ambele scoruri finale in meciurile retur ale semifinalelor Champions League.

Liverpool a deschis balul marti seara in fata Barcelonei, reusind o „remontada” istorica. Dupa ce au pierdut cu 0-3 pe Camp Nou, englezii au reusit minunea pe Anfield Road, intorcand si impunandu-se cu scorul de 4-0. O cota de 75.00 a inverzit asadar pariorul inspirat datorita lui Origi si Wijnaldum.

A urmat seara de miercuri cand Ajax si Tottenham promiteau spectacol. Bineinteles ca s-au tinut de cuvant, iar pustii din Olanda au inceput in forta si au intrat la cabine cu scorul de 2-0. La cum a jucat Tottenham in primele trei reprize din aceasta dubla mansa, probabil pariorul nostru isi luase deja gandul de la castig. A venit insa repriza a doua, cu Lucas Moura in forma vietii lui, reusind trei goluri de senzatie. Tottenham se califica in finala Champions League dupa succesul cu 3-2 pe Johan Cruyff Arena, ultimul gol venind chiar in ultimul minut de joc.

Miza jucata pe acest bilet a fost insa de numai 2 RON, dupa cum se poate observa si in imagine, insa era firesc tinand cont de gradul mare de risc pe care il prezenta biletul. Castigul final a fost de 4.275 RON, unul deloc de neglijat, bineinteles.

Multumim celor care ne trimit bilete de acest gen. Daca aveti astfel de bilete si doriti sa le publicam, ne puteti trimite pe contact [at] ponturipariuri.pro sau pe pagina de facebook.