Biletul zilei - 15.10.2022

Serie A etapa 5: Sassuolo demostrantie de forta inetapa meciurilor fara spectacol!

Serie A etapa 5: Surprize

Lazio – Monza (1-1): Cele doua goluri ale primei reprize au fost marcate in prima repriza. Immobile deschizand scorul in minutul 12 din penalty, iar Gagliardini egaland in minutul 36.

Serie A etapa 5: Favorite care s-au impus

Empoli – Inter (0-1): Prima repriza a fost una fara goluri. Golul decisiv al meciului a fost marcat de catre Dimarco in minutul 51.

AC Milan – Verona (1-0): Milan a incpeut in forta meciul, deschizand scorul prin superstarul Leao in minutul 8 si reusind sa se impuna cu acest scor de 1-0.

Atalanata – Cagliari (2-0):  Gazdele reuseau sa deschida scorul in minutul 24 prin De Ketelaere insa golul acestuia era anulat pentru ofsaid. In cele din urma gazdele intrau cu avantaj la pauza, Lookman marcand in minutul 33. Atalanta avea sa mai marcheze odata in minutul 76 prin Pasalic si castiga cu scorul de 2-0.

Serie A etapa 5: Meciuri spectaculoase

Sassuolo – Juventus (4-2): Lauriente deschidea scorul in minutul 12. Scorul redevenea egal in minutul 21 cand Vina marca in prorpia poarta. La pauza se intra cu avantaj pentru gazde, Berardi marcand in minutul 41. Juventus reusea sa egaleze prin Chiesa in minutul 78. Finalul meciului apartinea gazdelor, care marcau prin Pinamonti in minutul 82 si autogolul lui Gatti din minutul 90+5.

Nu uitati daca doriti sa pariati pe Serie A, puteti arunca un ochi pe lista cu bonus fara depunere prezenta pe site-ul nostru.

Serie A etapa 5: Alte rezultate

Salernitana – Frosinone (1-1): ’12 Romagnoli (0-1), ’52 Jovane (1-1)

Lecce – Genoa (1-0): ’83 Oudin

Udinese – Fiorentina (0-2); ’32 Martinez Quarta, ’90+3 Bonaventura

Bologna – Napoli (0-0)

Torino – Roma (1-1): ’68 Lukaku (0-1), ’85 Zapata (1-1)

Clasament dupa etapa 5: Primele sase