Pariaza pe Inter vs Milan cu 5 RON freebet

Serie A etapa 30: Milano ramane in frunte!

Serie A etapa 30: Favorite care s-au impus

Inter – Empoli (2-0): Liderul marca cate un gol pe repriza, mai intai deschizand scorul in minutul 6 prin Dimarco. Si inchizand tabela prin Sanchez in minutul 81, din pasa lui Dumfries.

Serie A etapa 30: Meciuri spectaculoase

Fiorentina – Milan (1-2): Prima repriza se incheia fara gol, insa fiind una atractiva. Milan deschizand scorul rapid dupa revenirea de la cabine, minutul 47 prin Loftus-Cheek. Dupa doar 3 minute, Fiorentina revenea in joc, dupa ce Duncan egala in minutul 50. Diavolii reuseau sa se impuna in acest duel dupa ce Leao marca in minutul 53.

Nu uitati daca doriti sa pariati pe Serie A, puteti arunca un ochi pe lista cu bonus fara depunere prezenta pe site-ul nostru.

Bologna – Salernitana (3-0): Gazdele au avut o performanta foarte buna in acest duel. In prima repriza marcand de 2 ori, mai intai deschizand scorul prin Orsolini in minutul 14, iar Saelemaekers stabilind scorul pauzei 2-0, in minutul 44. Tabela era inchisa in minutul 90+2 de catre Lykogiannis din pasa lui Saelemaekers.

Napoli – Atalanta (0-3): Napoli nu se regaseste in acest sezon. Atalanta deschidea scorul in minutul 26 prin Miranchuk, urmand ca Scamacca sa dubleze avantajul in minutul 45, reusind sa stabileasca scorul primei parti. Ultima reusita a acestui duel era produsa de catre Koopeminers in minutul 88.

Serie A etapa 30: Alte rezultate

Torino – Monza (1-0): ’69 Sanabria (penalty)

Genoa – Frosinone (1-1): ’30 Gudmundsson (1-0, penalty), ’36 Reinier (1-1)

Lazio – Juventus (1-0): ’90+3 Marusic

Sassuolo – Udinese (1-1); ’41 Defrel (1-0), ’44 Thauvin (1-1)

Cagliari – Verona (1-1): ’30 Bonazzoli (0-1), ’74 Sulemana (1-1)

Lecce – Roma (0-0)

Clasament dupa  etapa 30: Primele sase