Castiga 50 lei freebet cu misiunea de fotbal

Ligue 1 etapa 12: Campioana revine in frunte in etapa surprizelor!

Ligue 1 etapa 12: Surprize

Rennes – Lyon (0-1): Lyon, traversand un sezon foarte slab, codasa in Ligue 1, reuseste sa inregistreze prima victorie, chiar impotriva unei rivale. Gazdele incepeau rau meciul, in minutul 5, Doue fiind eliminat. Golul ce a facut diferenta in acest meci a fost marcat de catre O’Brien in minutul 67.

Lille – Toulouse (1-1): Fosta campioana deschidea scorul la capatul primei jumatati de ora, minutul 30 prin Yoro si intra cu acest avantaj la pauza. In cele din urma, Toulouse reusea sa revina si sa stabileasca scorul final, Dallinga punctand in minutul 65.

Ligue 1 etapa 12: Meciuri spectaculoase

Reims – PSG (0-3): Campioana puncta rapid, inca din minutul 3 prin Mbappe. In minutul 8, gazdele reuseau sa egaleze prin Ito, insa golula acestuia era anulat pentru ofsaid. Superstarul francez, Mbappe majora avantajul in minutul 59, si tot el avea sa stabileasca scorul final in minutul 82, completand astfel o tripla.

Nu uitati daca doriti sa pariati pe Ligue 1, puteti arunca un ochi pe lista cu bonus fara depunere prezenta pe site-ul nostru.

Metz – Nantes (3-1): Metz, echipa antrenata de Boloni, deschidea scorul inca din miniutul 3, prin Van Den Kerkhof. Simon restabilea egalitatea in minutul 12. La pauza, gazdele aveau in cele din urma sa fie in avantaj, Elisor punctand in minutul 28. Scorul final al meciului era stabilit de catre Asoro in minutul 85.

Ligue 1 etapa 12: Alte rezultate

Montpellier – Nice (0-0)

Le Havre – Monaco (0-0)

Clermont – Lorient (1-0): ’69 Nicholson (penalty)

Lens – Marseille (1-0): ’90 Gradit

Clasament dupa etapa 12: Primele sase