cota zilei 10 01 2019 0109065803

Cota zilei – 10.01.2019

Pentru cota zilei de astazi de la casa de pariuri Betfair am ales sa ma bazez pe un meci ce vine din Cupa Regelui din Spania, selectand intalnirea dintre Betis si Real Sociedad, meci ce va incepe la ora 21:30 si o are usor favorita la victorie pe formatia gazda. De mentionat ca aceasta faza a competitiei se va juca in dubla mansa. Analizati si voi partida inainte de a plasa cota propusa de noi!

Betis vine dupa o infrangere in ultima partida disputata, in campionat, in fata ultimei clasate, ce nu a aratat deloc bine in acest sezon, fiind invinsa cu scorul de 2-1, dupa ce au reusit sa conduca. Echipa a obtinut ultima victorie in urma cu 3 partide, in fata celor de la Espanyol, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-3. Betis a reusit sa se impuna in ultima partida directa dintre cele doua formatii.

Real Sociedad vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, in fata lui Real Madrid, meciul fiind disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 0-2, jucand aproximativ 3 sferturi de repriza cu un om in plus. Echipa a suferit 3 infrangeri in ultimele 4 partide disputate, fiind invinsa de Alaves, Getafe si Valladolid.