biletul zilei pauza final 28 04 2019 0428060622

Biletul zilei pauza final – 28.04.2019

Pentru biletul zilei pauza final de astazi ne vom baza pe 3 evenimente atractive, din campionatele de top ale Europei: Premier League, Ligue 1 si Bundesliga, alegand meciuri ce au o favorita la victorie, pentru a spori sansele de castig ale biletului. Recomandarea noastra este sa analizati fiecare eveniment in parte inainte de a plasa biletul propus.

Burnley – Manchester City

Incepem biletul zilei pauza final de astazi cu o intalnire foarte atractiva din etapa cu numarul 36 a primei ligi de fotbal din Anglie, Premier League, acolo unde City lupta in continuare pentru castigarea titlului, avand nevoie de 3 victorii in ultimele 3 meciuri, intalnind adversare cat de cat comode. Probabil cel mai incomod adversar este Burnley, ce traverseaza o perioada buna, echipa venind dupa 3 victorii si o remiza in ultimele 4 meciuri disputate, insa mi-e greu sa cred ca pot rezista astazi in fata celor de la City, ce vor incepe cu siguranta meciul in forta, pentru a-l rezolva cat mai rapid cu putinta.

Lille – Nimes

A doua selectie de pe biletul zilei pauza final de astazi vine din prima liga de fotbal a Frantei, Ligue 1, Lille primind vizita celor de la Nimes, intr-un meci ce va incepe la ora 16:00 si o are ca favorita la victorie pe Lille. Formatia gazda are sanse foarte mari sa termine acest campionat pe pozitia cu numarul 2, insa este important cum va reusi sa gestioneze ultimele partide, deoarece Lyon se poate apropia oricand. Lille vine dupa o remiza cu cei de la Toulouse in ultima partida disputata, in deplasare, scor 0-0, in timp ce Nimes s-a impus pe teren propriu in fata celor de la Bordeaux, scor 2-1.

bonus betano

Hoffenheim – Wolfsburg

Incheiem biletul zilei pauza final de astazi cu o intalnire foarte atractiva din prima liga de fotbal a Germaniei, Bundesliga, Hoffenheim avand astazi prima sansa la victorie, beneficiind si de avantajul terenului propriu. Gazdele de astazi au aratat foarte bine in ultimele 4 meciuri disputate, reusind sa le castige pe toate, categoric. Wolfsburg pare sa fi pierdut forma buna aratata in urma cu cateva etape, pierzand ultimele doua meciuri disputate in deplasare, cu RB Leipzig si Dortmund.

Speram ca alegerile sa fie inspirate, iar noi sa inverzim biletul pauza final, printre altele. Succes daca alegeti sa-l incercati si voi!