biletul zilei pauza final 26 05 2019 0526055832

Biletul zilei pauza final – 26.05.2019

Avem si pentru ziua de astazi biletul zilei pauza final, acolo unde ne vom baza pe 3 meciuri foarte atractive, selectand doua meciuri din prima liga de fotbal a Italiei si un meci din prima liga de fotbal a Norvegiei. Va recomand sa analizati si voi acest bilet inainte de a-l plasa.

Atalanta – Sassuolo

Incepem biletul zilei pauza final de astazi cu intalnirea dintre Atalanta si Sassuolo, meci din prima liga de fotbal a Italiei, ce va incepe la ora 21:30 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda, pe care vom si miza astazi. Atalanta vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Juventus, in deplasare, scor 1-1. Ultima victorie a echipei a venit pe teren propriu, cu Genoa, scor 2-1. De partea cealalta, Sassuolo vine dupa o remiza cu AS Roma, pe teren propriu, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu cei de la Torino, scor 3-2. Am ales sa mizez in aceasta partida pe victoria celor de la Atalanta inca de la pauza.

Spal – AC Milan

A doua selectie de pe biletul zilei pauza final de astazi vine tot din prima liga de fotbal a Italiei, meci din ultima etapa, alegand intalnirea dintre Spal si AC Milan, meci ce va incepe la ora 21:30. Spal vine dupa doua infrangeri consecutive suferite in ultimele doua meciuri disputate, cu Udinese, scor 3-2, si cu Napoli, scor 1-2. Ultima victorie a echipei a venit cu Chievo, in deplasare, scor 0-4. De partea cealalta, AC Milan vine dupa 3 victorii consecutive in ultimele 3 meciuri disputate, invingandu-le pe Frosinone, Fiorentina si Bologna. Echipa are nevoie de victorie astazi daca isi mai doreste un loc de Champions League.

bonus betano

Tromso – Molde

Incheiem biletul zilei pauza final de astazi cu un meci din prima liga de fotbal a Norvegiei, selectand intalnirea dintre Tromso si Molde, meci din cadrul etapei cu numarul 10, ce va incepe la ora 19:00 si o are ca favorita la victorie pe formatia oaspete. Astazi se vor intalni ocupanta ultimei pozitii cu ocupanta primei pozitii. Tromso vine dupa o victorie chinuita in cupa, cu Melbo, scor 1-2, pierzand celelalte 4 meciuri disputate in campionat. Molde vine dupa doua victorii de senzatie, una in cupa, cu Sunndal, scor 0-4, si una in campionat, cu Vikind, scor 5-1.

Speram ca alegerile sa fie inspirate, iar noi sa inverzim biletul pauza final, printre altele. Succes daca alegeti sa-l incercati si voi!