biletul zilei pauza final 25 05 2019 0524111333

Biletul zilei pauza final – 25.05.2019

Ziua de astazi ne permite sa ne bazam si pe biletul zilei pauza final, unde am selectat 3 meciuri foarte atractive, doua dintre ele din finala unor cupe si una din prima liga de fotbal a Italiei. Recomandarea noastra ramane aceeasi: analizati si voi inainte de a plasa!

Leipzig – Bayern

Incepem biletul zilei pauza final de astazi cu intalnirea dintre RB Leipzig si Bayern, meci din finala Cupei Germaniei, ce va incepe la ora 21:00 si o are ca favorita la castigarea trofeului pe actuala campioana a Germaniei, Bayern Munchen. Leipzig vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Bremen, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-1. De partea cealalta, Bayern vine dupa o victorie cu Frankfurt, pe teren propriu, scor 5-1, castigand astfel campionatul la finalul unui meci usor. Mizez aici pe cei de la Bayern.

Barcelona – Valencia

A doua selectie de pe biletul zilei pauza final de astazi vine din finala Cupei Spaniei, meci ce se va disputa pe Stadionul Sevillei si va incepe la ora 22:00, avand-o ca favorita la victorie pe Barcelona, ce isi doreste sa castige si cupa, dupa ce a cucerit campionatul. Barcelona vine dupa o remiza cu Eibar, in deplasare, scor 2-2, in timp ce Valencia a castigat ultimele doua meciuri, cu Valladolid si Alaves. Am ales sa mizez in acest meci ca Barcelona nu va fi condusa la pauza, iar la final vom avea o castigatoare, la o cota atractiva.

bonus betano

Bologna – Napoli

Incheiem biletul zilei pauza final de astazi cu intalnirea dintre Bologna si Napoli, meci din ultima etapa a campionatului din Italia, ce va incepe la ora 21:30 si o are usor favorita la victorie pe formatia oaspete. Bologna vine dupa o super remiza obtinuta pe teren propriu, cu Lazio, scor 3-3. Napoli a castigat ultimele 4 meciuri disputate, toate in campionat, invingandu-le pe Inter, Spal, Cagliari si Frosinone. Nicio echipa nu mai are pentru ce trage astazi, insa Napoli a dominat clar in ultimele intalniri directe, de aceea am ales sa mizez pe ei astazi.

Speram ca alegerile sa fie inspirate, iar noi sa inverzim biletul pauza final, printre altele. Succes daca alegeti sa-l incercati si voi!