biletul zilei pauza final 23 04 2019 0422022520

Biletul zilei pauza final – 23.04.2019

Incercam si astazi un nou bilet pauza final, selectand 3 partide ce au o miza importanta la mijloc, incercand sa maresc cat se poate sansele de castig, chiar daca nimic nu este sigur in acest domeniu. Recomandarea mea este sa analizati fiecare meci in parte inainte de a plasa biletul propus.

Ajax – Vitesse

Incepem biletul zilei pauza final de astazi cu un meci foarte important ce vine din prima liga de fotbal a Olandei, gazdele aflandu-se in lupta directa la titlu cu cei de la PSV, ambele fiind la egalitate de puncte, Ajax avand avantajul golaverajului, reusind sa inscrie in cele 31 de meciuri disputate in acest sezon nu mai putin de 107 goluri. Ne asteptam si astazi la un inceput de meci in forta din partea gazdelor, asteptandu-ma ca aceasta intalnire sa semene cu cea din tur, cand Ajax s-a impus cu scorul de 0-4, de aceea mizam sa avem o castigatoare la pauza si una la final.

Hamburg – Leipzig

Cea de a doua selectie de pe biletul zilei pauza final de astazi vine din semifinala cupei Germaniei, unde se vor intalni o echipa de liga secunda si una din prima liga. Gazdele au sanse mari sa promoveze in acest sezon, acesta fiind cel mai probabil obiectivul principal. Oaspetii n-au sanse la titlu in acest sezon, asa ca acest trofeu ramane singurul pe care-l mai poate cuceri, de aceea ne asteptam sa trateze acest meci cu seriozitate, mizand ca echipa nu va fi condusa la pauza, iar la final vom avea o invingatoare, la o cota atractiva, oferita de Betano.

bonus betano

Debrecen – MOL Vidi

Incheiem biletul zilei pauza final de astazi cu un meci din returul semifinalei Cupei Ungariei, acolo unde Debrecen va primi vizita celor de la MOL Vidi, echipa oaspete impunandu-se in partida tur cu scorul de 0-1, avand sanse mari la calificare astazi. Ultimele intalniri directe au fost dominate de MOL Vidi, asteptandu-ma ca acelasi lucru sa se intample si astazi, de aceea mizam ca echipa nu va fi condusa nici la pauza si nici la final. Analizati si voi inainte de a plasa!

Speram ca alegerile sa fie inspirate, iar noi sa inverzim biletul pauza final, printre altele. Succes daca alegeti sa-l incercati si voi!