biletul zilei pauza final 05 05 2019 0505045624 1

Biletul zilei pauza final – 05.05.2019

Ieri am fost castigatori si la acest capitol, bifand toate selectiile de pe biletul zilei pauza final, sperand sa repetam acest lucru si astazi, unde ne vom baza pe alte 3 partide interesante din fotbal, din campionatele puternice ale Europei. Va recomand sa analizati fiecare eveniment in parte inainte de a plasa biletul.

Huddersfield – Manchester United

Incepem biletul zilei pauza final de astazi cu un meci din prima liga de fotbal a Angliei, Premier League, acolo unde cei de la Huddersfield, ultima clasata, vor primi vizita celor de la Manchester United, o echipa ce trage in continuare tare pentru ocuparea unei pozitii de Champions League, cu doar doua etape ramase pana la final. Huddersfield nu mai are pentru ce trage, echipa venind dupa multe infrangeri consecutive. De partea cealalta, United vine dupa o remiza buna pentru moralul echipei cu cei de la Chelsea, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 1-1. Mizam astazi pe victoria celor de la United inca de la pauza, la o cota mare si atractiva.

Real Madrid – Villarreal

A doua selectie de pe biletul zilei pauza final de astazi vine din prima liga de fotbal a Spaniei, acolo unde cei de la Real Madrid vor primi vizita celor de la Villarreal, intr-un meci ce va incepe la ora 17:15 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda. Real Madrid vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, usor rusinoasa, in fata celor de la Vallecano, in deplasare, scor 1-0. Villarreal pare sa-si fi revenit dupa inceputul dezastruos de sezon, ei facand o figura frumoasa si in Europa League. Mizam astazi pe faptul ca Real nu va fi condusa la pauza, urmand ca la final sa avem o castigatoare.

bonus betano

Schalke – Augsburg

Incheiem biletul zilei pauza final de astazi cu intalnirea dintre Schalke si Augsburg, meci din prima liga de fotbal a Germaniei, Bundesliga, ce va incepe la ora 14:30 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda. Se vor intalni ocupantele pozitiilor cu numarul 15, respectiv 14, aflandu-se la un punct diferenta. Cu o victorie astazi, putem spune ca Schalke ar scapa de emotiile retrogradarii, asteptandu-ma ca acest lucru sa se intample, mai ales ca joaca pe teren propriu. Mizez astazi pe faptul ca Schalke nu va fi invinsa nici la pauza, nici la final.

Speram ca alegerile sa fie inspirate, iar noi sa inverzim biletul pauza final, printre altele. Succes daca alegeti sa-l incercati si voi!