biletul zilei hochei 27 03 2019 0326084810

Biletul zilei hochei – 27.03.2019

Chiar daca oferta din fotbal de astazi este la pamant, avem parte de actiune interesanta in hochei, acolo unde n-am stat rau in ultima perioada, astfel incat vom continua si astazi cu biletul zilei din hochei, selectand doua partide interesante, din play-off-urile campionatelor. Noi va recomandam sa analizati fiecare partida in parte inainte de a plasa biletul.

Frolunda – Malmo este prima selectie de pe biletul zilei din fotbal de astazi, meci din sferturile de finala ale campionatului din Suedia, ce va incepe la ora 20:00 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda, pe care vom miza astazi, avand avantajul terenului propriu, acolo unde arata foarte bine. Cele doua se afla la egalitate dupa primele doua partide disputate, ambele castigandu-si partida disputata pe teren propriu, terminandu-se cu minim 4 goluri inscrise. Frolunda vine dupa 10 victorii consecutive obtinute pe teren propriu, reusind sa castige ultimele 3 intalniri directe cu cei de la Malmo, asteptandu-ma sa se intample acelasi lucru si astazi.

Ilves – Karpat este a doua selectie de pe biletul zilei din fotbal de astazi, meci din sferturile de finala ale play-off-ului din Finlanda, ce va incepe la ora 18:30 si o are ca favorita la victorie pe formatia oaspete, noi mizand astazi pe ei, asteptandu-ne sa puna capat acestei intalniri, conducand in prezent cu scorul de 3-0, castigand doua partide pe teren propriu si una in deplasare. Karpat a inscris minim doua goluri in cele 3 partide disputate, in doua dintre ele inscriind 4 goluri. Plasati acest meci pe bilet doar daca aveti incredere.