biletul zilei hochei 24 03 2019 0323093329

Biletul zilei hochei – 24.03.2019

Doua goluri ne-au lipsit ieri pentru a bifa din nou castigator biletul zilei din hochei, insa speram sa ne luam revansa astazi, selectand alte doua meciuri atractive pentru a forma biletul, ce are o cota destul de atractiva, tinand cont de surprizele din acest moment, din hochei. Va recomandam sa analizati si voi acest bilet inainte de a-l plasa.

Munchen – Eisbaren Berlin este prima selectie de pe biletul zilei din fotbal de astazi, meci din sferturile de finala ale play-off-ului din Germania, ce va incepe la ora 18:00 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda, ce vine dupa doua victorii consecutive, obtinute in fata adversarei de astazi, una in deplasare, scor 2-5, si una pe teren propriu, scor 4-1, echipa din Munchen conducand la general cu scorul de 3-1 si avand evident prima sansa la calificare. Singura infrangere a echipei a venit in deplasare, pierzand cu scorul de 4-0, insa noi astazi vom miza pe un nou meci deschis, asteptandu-ne sa vedem minim 5 goluri.

Salzburg – Fehervar AV19 este a doua selectie de pe biletul zilei din hochei, meci din sferturile de finala ale play-off-ului din Austria, ce va incepe la ora 20:15 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda, pe care vom si miza astazi. Salzburg vine dupa o infrangere la limita suferita in deplasare, dupa prelungiri, scor 2-1, fiind a doua din cele 5 intalniri cu cei de la Fehervar, pierzand-o si pe prima, tot in deplasare, scor 1-0, urmand 3 victorii consecutive, astazi fiind partida oarecum decisiva, ce nu poate fi pierduta de cei de la Salzburg, de aceea vom si miza pe victoria lor, la o cota destul de atractiva, sperand sa bifam castigator biletul zilei propus astazi.