Biletul zilei goluri – 12.11.2018

Dupa un week-end in care am avut parte de mii de partide din fotbal, iata ca vin si zilele in care oferta este foarte slaba, de aceea trebuie sa avem grija cum pariem, pentru a evita pierderile mari. Pentru biletul zilei pe goluri am selectat 3 partide din campionatele slabe ale Europei, partide ce sper sa ne aduca profit.

ASU Poli – Snagov este prima selectie de pe biletul zilei pe goluri. Formatia gazda vine dupa doua infrangeri consecutive, una in fata celor de la Clinceni, in deplasare, scor 2-0, si una in fata celor de la UTA, pe teren propriu, scor 1-3. Ultima victorie a echipei a venit in fata celor de la Poli Timisoara, scor 1-2. Snagov vine dupa o victorie cu cei de la Energeticianul, pe teren propriu, scor 2-0. Ultima infrangere suferita de cei de la Snagov a venit in fata celor de la Chindia, in deplasare, scor 4-1.

Gimnastic – Zaragoza este a doua selectie de pe biletul zilei pe goluri. Formatia gazda vine dupa o infrangere cu cei de la Albacete, intr-un meci de campionat, disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-0. Echipa a obtinut o victorie importanta in urma cu doua partide, in fata celor de la R. Oviedo, pe teren propriu, scor 2-1. Zaragoza traverseaza o perioada foarte slaba, echipa venind dupa 4 infrangeri si o remiza in ultimele 5 partide disputate, remizand cu cei de la Tenerife, pe teren propriu, scor 1-1.

Gaz Metan – FC Voluntari este ultima selectie de pe biletul zilei pe goluri. Gazdele vin dupa o remiza alba cu cei de la Chiajna, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 0-0. Echipa a fost invinsa in urma cu doua partide de campioana Ligii 1, CFR Cluj, pe teren propriu, scor 0-1. FC Voluntari vine dupa 3 infrangeri consecutive, doua in campionat, cu Dinamo si FCSB, si una in optimile Cupei Romaniei, in fata celor de la Hermannstadt.

Mai jos aveti biletul zilei pe goluri de astazi.

Mult succes tuturor!

Meci Pronostic @ Cota
ASU Poli – Snagov 2-5 goluri @ 1.32
Gimnastic – Zaragoza Prima repriza 0-1 goluri @ 1.31
Gaz Metan – FC Voluntari Prima repriza 0-1 goluri & A doua repriza 0-3 goluri @ 1.37