Biletul zilei fotbal astazi – 28.11.2018

Pentru biletul zilei de astazi ne vom baza pe doua partide atractive din etapa cu numarul 5 a grupelor UEFA Champions League, alegand partida dintre PSV si Barcelona, si Inter si Tottenham, ambele venind din aceeasi grupa. Analizati si voi biletul inainte de a-l paria!

PSV – Barcelona este prima selectie de pe biletul zilei din fotbal. Gazdele vin dupa doua victorii frumoase obtinute in ultimele doua partide disputate, ambele in campionat, una in fata celor de la Heerenveen, scor 3-0, si una in fata celor de la Graafschap, scor 1-4. Echipa a pierdut ultima partida disputata in UCL, in fata celor de la Tottenham, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-1. Barcelona pare sa aiba o perioada mai putin buna, pe care speram sa o intrerupa astazi, echipa remizand cu cei de la Atletico Madrid in ultima partida disputata, in deplasare, scor 1-1, pierzand cu cei de la Betis, in ultima partida de campionat, disputata pe teren propriu si incheiata cu scorul de 3-4, iar in UCL, in ultima partida disputata, remizand cu cei de la Inter, in deplasare, scor 1-1.

Tottenham – Inter este a doua selectie de pe biletul zilei din fotbal. Gazdele par sa-si fi revenit dupa o perioada mai putin buna, avand in prezent 5 victorii consecutive in toate competitiile, reusind sa le invinga pe Chelsea, scor 3-1, Crystal Palace, scor 0-1, PSV, scor 2-1, Wolves, scor 2-3, si West Ham, scor 1-3. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la City, pe teren propriu, scor 0-1. Inter vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, pe teren propriu, in fata celor de la Frosinone, scor 3-0. Echipa a pierdut fara drept de apel ultima partida disputata in deplasare, in fata celor de la Atalanta, scor 4-1.

Mai jos aveti biletul zilei din fotbal de astazi.

Mult succes tuturor si pariati responsabil!

Meci Pronostic @ Cota
PSV – Barcelona 2 @ 1.50
Tottenham – Inter Sub 2,5 goluri prima repriza & Sub 2,5 goluri a doua repriza @ 1.38