16:00
Rijeka

vs

Hajduk Split
18:30
Šibenik

vs

Gorica
14:30
Alanyaspor

vs

Giresunspor
14:30
Sivasspor

vs

Hatayspor
17:00
Konyaspor

vs

Ümraniyespor
20:00
Beşiktaş

vs

Fenerbahçe
16:00
Gorica

vs

Maribor
18:30
Celje

vs

Radomlje
16:30
Hertha BSC

vs

Hoffenheim
4 PONTURI
18:30
Schalke 04

vs

Augsburg
4 PONTURI
14:30
Karlsruher SC

vs

Nürnberg
14:30
Magdeburg

vs

Jahn Regensburg
14:30
Kaiserslautern

vs

Eintracht Braunschweig
15:00
Asteras Tripolis

vs

OFI
16:00
Olympiakos Piraeus

vs

Atromitos
19:30
Volos NFC

vs

Aris
21:30
PAOK

vs

Panathinaikos
05:00
SJ Earthquakes

vs

Minnesota United
05:00
Vancouver Whitecaps

vs

Austin
05:30
LA Galaxy

vs

Real Salt Lake
20:00
New York City

vs

Orlando City
22:00
Portland Timbers

vs

Los Angeles FC
15:15
Sion

vs

Winterthur
17:30
Lugano

vs

Servette
17:30
Luzern

vs

Young Boys
17:00
Zlín

vs

Slovácko
17:00
Jablonec

vs

Zbrojovka Brno
17:00
Teplice

vs

Pardubice
20:00
Slavia Praha

vs

Slovan Liberec
14:00
Lorient

vs

Lille
4 PONTURI
16:00
Ajaccio

vs

Clermont
4 PONTURI
16:00
Auxerre

vs

Brest
4 PONTURI
16:00
Toulouse

vs

Montpellier
4 PONTURI
16:00
Troyes

vs

Reims
4 PONTURI
18:05
Monaco

vs

Nantes
4 PONTURI
21:45
Lens

vs

Olympique Lyonnais
4 PONTURI
19:00
Bnei Sakhnin

vs

Sektzia Nes Tziona
20:15
Hapoel Tel Aviv

vs

Hapoel Katamon
17:55
Panevėžys

vs

Sūduva
14:30
RSC Anderlecht

vs

Sporting Charleroi
17:00
KAA Gent

vs

Cercle Brugge
19:30
KV Kortrijk

vs

Royal Antwerp FC
22:00
Sint-Truiden

vs

AS Eupen
15:00
Dacia-Buiucani

vs

Petrocub
18:00
Sheriff

vs

Sfîntul Gheorghe
16:00
Manchester City

vs

Manchester United
18:30
Leeds United

vs

Aston Villa
13:00
Minai

vs

Dynamo Kyiv
15:00
Chornomorets

vs

Oleksandria
17:00
Zorya

vs

Hirnyk
18:00
BFC Daugavpils

vs

Valmiera / BSS
16:00
Spartak Subotica

vs

Radnički Kragujevac
18:00
Mladost Novi Sad

vs

Red Star Belgrade
20:00
Partizan

vs

Vojvodina
15:30
Ried

vs

Rheindorf Altach
15:30
Hartberg

vs

Austria Klagenfurt
18:00
Austria Wien

vs

Sturm Graz
17:30
Rio Ave FC

vs

Santa Clara
20:00
Paços de Ferreira

vs

FC Arouca
22:30
Famalicão

vs

Boavista FC
13:00
Arsenal Dzyarzhynsk

vs

Neman Grodno
15:00
Minsk

vs

FC Energetik-BGU Minsk
17:00
Slavia

vs

Isloch
16:00
Budućnost

vs

Iskra
19:00
APOEL

vs

AEL
19:00
Akritas

vs

Aris
15:00
Ilves

vs

Mariehamn
16:00
KuPS

vs

Honka
16:00
Haka

vs

SJK
16:00
VPS

vs

HIFK
16:00
Oulu

vs

Lahti
18:30
HJK

vs

Inter Turku
16:00
GIF Sundsvall

vs

Norrköping
16:00
Varberg

vs

Häcken
18:30
Sirius

vs

AIK
18:30
Kalmar

vs

Helsingborg
18:00
Aalesund

vs

Viking
18:00
HamKam

vs

Jerv
18:00
Haugesund

vs

Odd
18:00
Sandefjord

vs

Sarpsborg 08
20:00
Kristiansund

vs

Rosenborg
18:00
KA

vs

KR
18:00
Keflavík

vs

ÍA
20:15
Fram

vs

Leiknir Reykjavík
17:30
Kecskeméti TE

vs

Ferencváros
19:45
Puskás

vs

Videoton
17:15
Benevento

vs

Ascoli
16:00
Almyros Gaziou

vs

Elassona
16:00
Nafpaktiakos

vs

Larissa
16:00
Apollon Smirnis

vs

Kifisia
16:00
Byron Kavala

vs

Panachaiki
16:00
Ionikos Ionia

vs

Diagoras Vrachneika
16:00
PAO Kristoni

vs

Panthrakikos
17:15
Deportivo Alavés

vs

SD Ponferradina
17:15
Leganés

vs

Albacete Balompié
19:30
Granada CF

vs

SD Huesca
19:30
Real Oviedo

vs

FC Cartagena
22:00
UD Ibiza

vs

CD Lugo
13:00
Hermannstadt

vs

Sepsi
4 PONTURI
18:30
SSC Farul

vs

UTA Arad
4 PONTURI
21:30
FCSB

vs

Argeș
4 PONTURI
11:00
Brașov Steagul Renașt

vs

Slatina
11:00
Csikszereda

vs

Metaloglobus
11:00
ASU Poli Timişoara

vs

Concordia Chiajna
11:00
Oţelul Galaţi

vs

Energeticianul
15:00
RCD Espanyol

vs

Valencia CF
4 PONTURI
17:15
Celta de Vigo

vs

Real Betis
4 PONTURI
19:30
Girona FC

vs

Real Sociedad
4 PONTURI
22:00
Real Madrid

vs

CA Osasuna
4 PONTURI
13:30
Miedź Legnica

vs

Stal Mielec
16:00
Jagiellonia Białystok

vs

Korona Kielce
18:30
Widzew Łódź

vs

Raków Częstochowa
14:00
Stoke City

vs

Watford
4 PONTURI
15:00
Midtjylland

vs

Viborg
15:00
Silkeborg

vs

Horsens
17:00
Brøndby

vs

Lyngby
19:00
København

vs

AGF
18:30
Slovan Bratislava

vs

Podbrezová
19:00
Zlaté Moravce

vs

Spartak Trnava
13:15
Fortuna Sittard

vs

Volendam
15:30
Excelsior

vs

Utrecht
15:30
NEC

vs

Feyenoord
4 PONTURI
17:45
RKC Waalwijk

vs

Sparta Rotterdam
21:00
Emmen

vs

Heerenveen
13:30
Lazio

vs

Spezia
16:00
Lecce

vs

Cremonese
16:00
Sampdoria

vs

Monza
16:00
Sassuolo

vs

Salernitana
19:00
Atalanta

vs

Fiorentina
21:45
Juventus

vs

Bologna
13:00
São João Ver

vs

CF Esperança de Lagos
13:00
Recreativa de Lamelas

vs

Camacha
14:00
Gondomar SC

vs

FC Penafiel
16:00
União Santarém

vs

CD Mafra
17:00
Juventude Évora

vs

Vilafranquense
17:00
Coruchense

vs

CD Trofense
17:00
UD da Serra

vs

UD Oliveirense
17:00
Fabril Barreiro

vs

Academico Viseu
17:00
Bragança

vs

Olímpico do Montijo
17:00
Vasco Gama VF do Campo

vs

Imortal Albufeira
17:00
Vila Caíz

vs

Amora
17:00
Oriental Dragon

vs

Canelas 2010
17:00
SC Olhanense

vs

Monte Trigo
17:00
Loures

vs

SC Beira-Mar
17:00
Sintrense

vs

Real SC
17:00
Vilaverdense

vs

Atlético CP
17:00
SC Paivense

vs

Tirsense
17:00
Pêro Pinheiro

vs

Ferreiras
17:00
Valadares Gaia

vs

CD Olivais e Moscavide
17:00
AR São Martinho

vs

Guarda Desportiva
17:00
Vitória Setúbal

vs

Vilar de Perdizes
17:00
Merelinense

vs

Rabo Peixe
17:00
Moura

vs

Dumiense
17:00
Silves

vs

Courense
17:00
Resende

vs

Felgueiras 1932
17:00
Clube Oriental de Lisboa

vs

Paredes
17:00
Pombal

vs

GR Vigor Mocidade
17:00
Machico

vs

Alverca
17:00
Fafe

vs

Anadia
17:00
Sertanense

vs

Castro Daire
18:00
Fontinhas

vs

Praiense
19:00
Caldas

vs

Sporting Covilhã
19:00
Angrense

vs

CD Nacional
22:00
Associação Académica de Coimbra OAF

vs

CD Tondela
14:00
Fakel

vs

Torpedo Moskva
16:30
Zenit

vs

Rostov
19:00
Akhmat Grozny

vs

Dinamo Moskva
19:00
Olimpiyets

vs

Spartak Moskva