22.00 Lens vs Angers PSF X 1.80
Cota finala biletul zilei: 5.57
Alege miza pe biletul zilei

Biletul zilei Superbet - 26.11.2021
Biletul zilei Superbet – 26.11.2021 este alcatuit din trei meciuri ce se vor disputa vineri in campionatele nationale din Germania, Olanda si Franta. Continuam sa va oferim cele sapte bilete obisnuite, de unde voi sa va alegeti tot ceea ce va place. Sa nu uitati sa treceti prin filtrul propriu orice pont pe care-l utilizati.

Fortuna Dusseldorf vs Heidenheim

Fortuna Dusseldorf este abia pe locul 12 in clasament, cu 16 puncte. La inceputul sezonului era creditata ca una dintre favoritele la promovare din 2.Bundesliga, dar rezultatele nu confirma parerea specialistilor. Cele mai mari probleme le-a avut in partidele de acasa, cu doar un succes in cele sase meciuri disputate. Rouwen Hennings ramane principalul realizator, cu sase reusite.
Heidenheim este pe locul opt in clasament, cu 21 puncte. Ideal este sa se mentina in aceasta zona neutra pentru a evita problemele pe final. Ramane o formatie ce-si castiga majoritatea punctelor din intalnirile de acasa. In deplasare a castigat doar sase puncte in sase partide. Tim Kleindienst este principalul realizator, cu patru reusite.
Meciurile directe dintre cele doua au fost intotdeauna echilibrate, iar atunci cand una din echipe a castigat a fost la limita. Un egal la pauza sau la final va propun pentru aceasta partida.

NEC Nijmegen vs Cambuur

Nijmegen este a opta in prima liga olandeza, cu 19 puncte. Se descurca destul de bine daca tinem cont ca este una dintre promovatele din acest sezon. Inaintea meciului cu Cambuur vine dupa o serie foarte buna, cu opt puncte adunate in ultimele patru etape. Nu este o forta acasa, de unde a adunat doar opt puncte. Chiar exista un echilibru in intalnirile de pe teren propriu. De Wolf, Van Eijden si Van Der Sluijs sunt accidentati. Jonathan Okita si Ali Akman au cate patru goluri marcate.
Cambuur este doar o pozitie mai sus, pe locul sapte, cu 21 puncte. Este o alta promovata in liga de elita la inceputul acestui sezon. Merita remarcat ca n-a terminat la egalitate niciuna din primele 13 partide disputate. In deplasare are trei succese in cele sase iesiri. Maulun si Tol sunt indisponibili. Jamie Jacobs ramane cel mai periculos jucator ofensiv, cu patru reusite.
La Cambuur egalul pluteste in aer si poate va fi rezultatul final al acestui meci. Un egal la pauza sau la final va propun pentru aceasta intalnire.

Lens vs Angers

Lens este a patra in Ligue 1, cu 24 puncte. A avut un inceput foarte bun si a fost o perioada singura echipa ce incerca sa se tina aproape de PSG. N-a reusit sa se mentina la un nivel ridicat si a inceput sa coboare in clasament. Se simte foarte bine in aceste confruntari de la domiciliu, de unde a adus 14 puncte. A pierdut o singura data, cu Strasbourg (0-1). Kalimuendo este suspendat, iar Machado si Said sunt accidentati. Przemyslaw Frankowski, Arnaud Kalimuendo si Wesley Said au marcat de cate patru ori.
Angers este a sasea in Ligue 1, cu 21 puncte. Este una din cele mai incomode adversare din prima liga franceza. Este greu de invins in deplasare, unde se aseaza foarte bine in defensiva. A cedat o singura data, la PSG (1-2), dar golul victoriei a venit foarte tarziu, in minutul 87. Bamba, Brahimi si Oud Khaled sunt indisponibili. Thomas Mangani este principalul marcator, cu patru reusite.
Este o partida echilibrata, intre doua adversare apropiate in clasament si in prestatiile din teren. Un egal la pauza sau la final va propun si aici.

Sursa foto: Archyworldys