19:00 Lecco - Sampdoria 2 1.80
19:00 Bari - Parma Psf X 1.70
Cota finala biletul zilei: 5.2
Alege miza pe biletul zilei

Biletul de astazi este format din 3 meciuri din cadrul Serie B Italia, dintre care doua vor lua stratul la ora 19:00 si unul la ora 16:00.

Spezia – Palermo: Spezia se claseaza pe locul 17, loc de baraj pentru mentinere in Serie B cu 37 d epuncte stranse, la un punct de ultimul loc retrogradabil direct si la egalitate cu ultimul loc salvabil insa cu un golaveraj mai slab. In runda precedenta acestia remizand cu Brescia scor 0-0. Palermo se pozitioneaza pe locul 6, loc ce duce in sferturile play-off-ului de promovare, avand 52 de puncte stranse, la 16 puncte de ultimul loc ce duce direct in Serie A, in runda precedenta pierzand cu Reggina scor 1-2.

Nu uitati, daca aveti placerea de a paria pe una din competitiile, ce alcatuiesc acest bilet, va puteti uita si peste lista cu bonus fara depunere prezenta pe site-ul nostru.

Lecco – Sampdoria: Lecco este lanterna rosie a celei de a doua liga italiana cu 26 de puncte stranse in 35 de meciuri si este deja retrogradata matematic, venind dupa o infrangere, 0-4 cu Parma. Sampdoria in prezent ocupa ultimul loc ce poate promova, locul 8, loc ce duce in sferturile play-off-ului de promovare cu 46 de puncte, la doar un punct avans fata de Pisa. In runda precedenta, Sampdoria a remizat cu Como scor 1-1.

Bari – Parma: Bari se pozitioneaza pe ultimul loc retrogradabil direct, locul 18 cu 36 de puncte stranse, la doar un punct de salvare, venind insa dupa o infrangere, 1-4 cu, Cosenza. Parma este liderul din Serie B si favoritala ridicarea trofeului, avand 73 de puncte stranse, la 5 in fata lui Como, si foarte probabil o vom vedea in Serie A anul viitor. Gruparea romanilor Man si Mihaila vine dupa o victorie zdrobitoare, 4-0 cu Lecco.