Biletul zilei pauza final - 31.08.2020

Biletul zilei pauza final – 31.08.2020

Biletul zilei pauza final – 31.08.2020 este format astazi din doua partide ce vin din competitii diferite. Am selectat un meci ce vine din China, dar si un meci ce vine din Slovacia. Cota finala a biletului propus astazi este de 2.64, disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Shanghai SIPG – Tianjin Teda

Incepem Biletul zilei pauza final – 31.08.2020 cu intalnirea dintre Shanghai SIPG si Tianjin Teda, meci din etapa cu numarul 8 din Super League. Partida se va disputa la Suzhou Sports Centre, incepand cu ora 15:00, avand-o ca favorita pe Shanghai SIPG. Shanghai vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. A invins-o pe Chongqing Lifan, scor 3-0, dar si pe Beijing Guoan, scor 1-2. Ultimul semi-esec al echipei a venit in urma cu 3 partide, contra celor de la Shijiazhuang, scor 1-1. Shanghai SIPG a reusit sa se impuna in ultimele 4 intalniri directe. De partea cealalta, Tianjin Teda vine dupa 5 infrangeri consecutive, toate in campionat. A fost invinsa de Wuhan Zall, Qingdao Huanghai, Hebei, Shijiazhuang si Beijing Guoan. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 9 partide, intr-un meci de campionat, cu Chongqing Lifan, scor 2-0.

Trencin – Slovan Bratislava

Continuam Biletul zilei pauza final – 31.08.2020 cu intalnirea dintre Trencin si Slovan Bratislava, meci din etapa cu numarul 5 din Slovacia. Partida se va disputa pe Stadion pod Dubnom, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe P. Kralovic. Trencin vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, cu Zilina, pe teren propriu, scor 2-4. Ultima partida disputata in deplasare i-a adus echipei o remiza, cu Ruzomberok, scor 2-2. Trencin este fara victorie de 9 partide, cand o invingea ultima data pe Sered, scor 3-2. De partea cealalta, Slovan Bratislava vine dupa doua infrangeri consecutive. Una in preliminariile Champions League, cu Klaksvik, scor 3-0, dar si una in campionat, cu Z. Moravce, scor 2-1. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 partide, contra celor de la Michalovce, pe teren propriu, scor 5-0.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!