Biletul zilei pauza final - 30.11.2019

Biletul zilei pauza final – 30.11.2019

Biletul zilei pauza final – 30.11.2019 este format si astazi tot din 3 evenimente, cautand meciuri cu favorite la victorie, pentru a creste sansele de castig. Casa de pariuri recomandata pentru acest bilet este Betano. Nu uitati sa analizati si voi fiecare meci in parte inainte de a plasa.

Voluntari – FCSB

Incepem Biletul zilei pauza final – 30.11.2019 cu intalnirea dintre Voluntari si FCSB, meci din cadrul etapei cu numarul 18 a primei ligi de fotbal din Romania. Partida se va disputa pe Stadionul Anghel Iordanescu, incepand cu ora 20:30, avandu-l la centru pe G. Radulescu. Voluntari vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Poli Iasi, in campionat, in deplasare, scor 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Astra, in deplasare, scor 1-0. Echipa vine dupa 3 infrangeri in ultimele 4 partide disputate. FCSB vine dupa o infrangere pe teren propriu, contra celor de la Astra Giurgiu, in campionat, scor 1-3. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Botosani, in deplasare, scor 0-2. FCSB a obtinut 4 victorii in ultimele 5 partide disputate.

Hertha – Dortmund

Continuam Biletul zilei pauza final – 30.11.2019 cu intalnirea dintre Hertha si Dortmund, meci din cadrul etapei cu numarul 13 a primei ligi de fotbal din Germania. Partida se va disputa pe Olympiastadion, incepand cu ora 16:30, avandu-l la centru pe S. Jablonski. Hertha vine dupa 3 infrangeri consecutive in ultimele 3 partide disputate, toate in campionat. A fost invinsa de catre Augsburg, RB Leipzig si Union Berlin. Dortmund vine dupa o infrangere contra celor de la Barcelona, in Champions League, in deplasare, scor 3-0. Echipa nu a mai castigat din 5 noiembrie, cand s-au impus contra celor de la Inter, scor 3-2. Dortmund vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Fiorentina – Lecce

Incheiem Biletul zilei pauza final – 30.11.2019 cu intalnirea dintre Fiorentina si Lecce, meci din cadrul etapei cu numarul 14 a primei ligi de fotbal din Italia. Partida se va disputa pe Stadio Artemio Franchi, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe M. Piccinini. Fiorentina vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Verona, in deplasare, scor 1-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Entella, pe teren propriu, scor 5-1. Fiorentina vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate. Lecce vine dupa o remiza contra celor de la Cagliari, obtinuta in prelungiri, pe teren propriu, scor 2-2. Echipa vine dupa 4 remize si o infrangere in ultimele 5 partide disputate.