Biletul zilei pauza final - 30.09.2020

Biletul zilei pauza final – 30.09.2020

Biletul zilei pauza final – 30.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, venind din competitii puternice. Mizam pe un meci din UEFA Champions League, dar si pe un meci din LaLiga. Avem o cota finala de 2.58, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Salzburg – M. Tel Aviv

Incepem Biletul zilei pauza final – 30.09.2020 cu intalnirea dintre Salzburg si M. Tel Aviv, meci din returul play-off-ului din UEFA Champions League. Partida se va disputa pe Red Bull Arena, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe F. Brych. Salzburg vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Ried, in deplasare, scor 1-3. Salzburg a reusit sa se impuna in partida tur, disputata in deplasare, impunandu-se cu scorul de 1-2. Salzburg vine dupa 6 victorii consecutive obtinute in ultimele 6 partide disputate. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat contra celor de la Ajax, intr-un joc amical, scor 1-4. M. Tel Aviv vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata. A fost chiar partida tur contra celor de la Salzburg, disputata pe teren propriu. Ultima victorie a echipei a venit in turul anterior al preliminariilor din aceasta competitie. A invins-o pe Dynamo Brest, pe teren propriu, scor 1-0. M. Tel Aviv vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate.

Real Madrid – Valladolid

Continuam Biletul zilei pauza final – 30.09.2020 cu intalnirea dintre Real Madrid si Valladolid, meci din etapa cu numarul 4 din LaLiga. Partida se va disputa pe Bernabeu, incepand cu ora 22:30, avandu-l la centru pe C. S. Grado. Real Madrid vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Betis, in deplasare, scor 2-3. In prima etapa de campionat, galacticii au remizat contra celor de la Real Sociedad, intr-un meci disputat in deplasare, scor 0-0. Real Madrid vine dupa doua victorii, doua remize si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Valladolid vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Celta Vigo, acasa, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Betis, in deplasare, scor 2-0. Echipa vine dupa trei remize si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Succes tuturor!