Biletul zilei pauza final – 30.06.2020

Biletul zilei pauza final – 30.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe un meci ce vine din Liga 1, un meci ce vine din Super League si un meci ce vine din Premier League. Am format o cota finala de 3.35 pentru biletul zilei pauza final de astazi, disponibil la casa de pariuri Betano. Totusi, nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Poli Iasi – Hermannstadt

Incepem Biletul zilei pauza final – 30.06.2020 cu intalnirea dintre Poli Iasi si Hermannstadt, meci din etapa cu numarul 7 din play-out-ul Ligii 1. Partida se va disputa pe Stadionul Emil Alexandrescu, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe R. M. Petrescu. Poli Iasi vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Chindia Targoviste, in campionat, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 0-2. Echipa din Copou a fost invinsa categoric in mansa tur din semifinalele Cupei Romaniei, de catre Sepsi, scor 5-1, avand o misiune aproape imposibila in retur. Ultimul meci de pe teren propriu i-a adus echipei o infrangere, cu Academica Clinceni, scor 0-1. Poli Iasi are o victorie si patru infrangeri in ultimele 5 meciuri. Hermannstadt vine dupa doua infrangeri consecutive in ultimele doua partide. A fost invinsa de Academica Clinceni, acasa, scor 0-1, si de catre Viitorul, in deplasare, scor 4-1. Hermannstadt are doua remize si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri.

Servette – Young Boys

Continuam Biletul zilei pauza final – 30.06.2020 cu intalnirea dintre Servette si Young Boys, meci din etapa cu numarul 27 din Super League. Partida se va disputa pe Stade de Geneve, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe A. Dudic. Servette vine dupa trei remize consecutive obtinute in ultimele trei partide disputate, toate in campionat. A remizat cu Luzern, in deplasare, scor 2-2, cu Sion, in deplasare, scor 1-1, si cu Lugano, acasa, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit intr-un meci amical, contra celor de la Lausanne Ouchy, in deplasare, scor 6-0. Young Boys vine dupa o victorie la scor de tenis obtinuta in ultima partida disputata, cu Xamax, pe teren propriu, scor 6-0. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o infrangere, cu Thun, scor 1-0. Young Boys are patru victorii si o infrangere in ultimele cinci meciuri disputate.

Brighton – Manchester United

Incheiem Biletul zilei pauza final – 30.06.2020 cu intalnirea dintre Brighton si Manchester United, meci din etapa cu numarul 32 din Premier League. Partida se va disputa pe Amex Stadium, incepand cu ora 22:15, avandu-l la centru pe A. Marriner. Brighton vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Leicester, in deplasare, scor 0-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Arsenal, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 2-1. Brighton a inregistrat o victorie, trei remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Manchester United vine dupa o victorie in FA Cup, cu Norwich, dupa prelungiri, scor 1-2. Ultima partida de campionat i-a adus echipei o victorie cu Sheffield United, acasa, scor 3-0. Echipa a inregistrat patru victorii si o remiza in ultimele cinci meciuri disputate.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!