Biletul zilei pauza final - 29.12.2019

Biletul zilei pauza final – 29.12.2019

Biletul zilei pauza final – 29.12.2019 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in Anglia, Scotia si Turcia. Am format o cota foarte atractiva, de 4, ce speram sa fie castigatoare. Biletul pauza final de astazi este disponibil la casa Betano, unde va recomandam sa va inscrieti.

Liverpool – Wolves

Incepem Biletul zilei pauza final – 29.12.2019 cu intalnirea dintre Liverpool si Wolves, meci din cadrul etapei cu numarul 20 din Premier League. Partida se va disputa pe Anfield, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe A. Taylor. Liverpool vine dupa o super victorie obtinuta in campionat, cu Leicester, ocupanta pozitiei cu numarul 2, in deplasare, scor 0-4. Liverpool a devenit recent si Campioana Lumii, invingand-o in finala pe Flamengo, dupa prelungiri. Ultima infrangere a cormoranilor a venit cu Aston Villa, in EFL Cup, unde a evoluat cu echipa U23, scor 5-0. Wolves vine dupa doua victorii consecutive, una contra celor de la Manchester City, scor 3-2, si una contra celor de la Norwich, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit pe teren propriu, contra celor de la Tottenham, scor 1-2.

Celtic – Rangers

Continuam Biletul zilei pauza final – 29.12.2019 cu intalnirea dintre Celtic si Rangers, meci din cadrul etapei cu numarul 21 din Scotia. Partida se va disputa pe Celtic Park, incepand cu ora 14:30, avandu-l la centru pe K. Clancy. Celtic vine dupa 4 victorii consecutive obtinute in ultimele 4 partide disputate, toate in campionat. A reusit sa le invinga pe St. Mirren, scor 1-2, Aberdeen, scor 2-1, Hearts, scor 0-2 si Hibernian, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la CFR Cluj, in deplasare, in Europa League, scor 2-0. Rangers vine dupa 3 victorii consecutive obtinute in ultimele 3 partide disputate. Echipa le-a invins pe Kilmarnock, scor 1-0, pe Hibernian, scor 0-3, si pe Motherwell, scor 0-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Celtic, in Supercupa, scor 0-1.

Sivasspor – Goztepe

Incheiem Biletul zilei pauza final – 29.12.2019 cu intalnirea dintre Sivasspor si Goztepe, meci din cadrul etapei cu numarul 17 din Turcia. Partida se va disputa pe Yeni 4 Eylul Stadyumu, incepand cu ora 13:00, avandu-l la centru pe Ugurlu Y. Sivasspor vine dupa o remiza contra celor de la Genclerbirligi, in deplasare, scor 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra ceor de la Erokspor, in deplasare, scor 0-1. Echipa a inregistrat 3 victorii in ultimele 5 partide disputate si ocupa prima pozitie in clasament. Goztepe vine dupa doua victorii consecutive, ambele pe teren propriu, una cu Galatasaray, scor 2-1, si una cu Karagumruk, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Genclerbirligi, in deplasare, scor 3-1.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Liverpool – Wolves: 1/1 @ 1.87
  • Celtic – Rangers: 1X/1X @ 1.47
  • Sivasspor – Goztepe: 1X/12 @ 1.45