Biletul zilei pauza final - 29.09.2020

Biletul zilei pauza final – 29.09.2020

Biletul zilei pauza final – 29.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, unde mizam pe cate un meci din Croatia si Spania. Am format o cota finala de 2.52, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Mursko – Slaven Belupo

Incepem Biletul zilei pauza final – 29.09.2020 cu intalnirea dintre Mursko si Slaven Belupo, meci din saisprezecimile de finala ale Cupei Croatiei. Partida va incepe la ora 16:00, avand-o ca favorita la victorie pe formatia oaspete. Mursko este o echipa ce vine din diviziile inferioare, fara prea multe realizari. Echipa a reusit sa treaca de cei de la Koprivnica, pe teren propriu, scor 3-0, in turul anterior al cupei. De partea cealalta, Slaven Belupo vine dupa doua remize obtinute in ultimele doua partide disputate. A remizat cu Din. Zagreb, in deplasare, scor 3-3, dar si cu Sibenik, acasa, scor 0-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat cu Medjimurje, intr-un meci amical, impunandu-se cu scorul de 4-0. Slaven Belupo vine dupa doua victorii si trei remize obtinute in ultimele 5 meciuri disputate.

Sociedad – Valencia

Continuam Biletul zilei pauza final – 29.09.2020 cu intalnirea dintre Sociedad si Valencia, meci din etapa cu numarul 4 din LaLiga. Partida se va disputa pe Reale Seguros Stadium, incepand cu ora 20:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Real Sociedad vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Elche, in campionat, in deplasare, scor 0-3. A fost prima victorie a echipei dupa primele 3 etape. In primele doua meciuri de campionat, Sociedad a remizat cu Real Madrid, acasa, scor 0-0, si cu Valladolid, in deplasare, scor 1-1. Real Sociedad a reusit sa se impuna in ultima intalnire directa disputata pe teren propriu, scor 3-0. Valencia vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Huesca, acasa, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Celta Vigo, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 2-1. O singura victorie are Valencia in primele 3 etape, cu Levante, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu 4-2.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!