Biletul zilei pauza final – 29.05.2020

Biletul zilei pauza final – 29.05.2020 este alcatuit astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Cota finala a biletului pauza final de astazi este destul de interesanta. Noi va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa. Va recomandam casa de pariuri Betano pentru acest bilet.

Freiburg – Leverkusen

Incepem Biletul zilei pauza final – 29.05.2020 cu intalnirea dintre Freiburg si Leverkusen, meci din etapa cu numarul 29 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Schwarzwald-Stadion, incepand cu ora 21:30. Freiburg vine dupa o remiza frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Frankfurt, in deplasare, scor 3-3. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Bremen, in deplasare, scor 0-1. Totusi, Freiburg a inregistrat doar o victorie in ultimele 5 meciuri disputate, contra celor de la Union Berlin, scor 3-1. Leverkusen a intrerupt seria frumoasa de victorii in ultima etapa. A pierdut pe teren propriu contra celor de la Wolfsburg, scor 1-4. Echipa a castigat doua meciuri din cele trei disputate de la reluarea competitiei, invingandu-le pe Monchengladbach si Bremen.

Salzburg – A. Lustenau

Continuam Biletul zilei pauza final – 29.05.2020 cu intalnirea dintre Salzburg si A. Lustenau, meci din finala cupei OFB. Partida se va disputa pe Worthersee Stadion, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe D. Muckenhammer. Salzburg vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Tirol, intr-un meci amical, scor 1-1. Echipa are doua victorii in ultimele 5 meciuri disputate, invingandu-le atunci pe Sturm Graz si pe LASK. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Altach, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 3-2. A. Lustenau vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, pe teren propriu, contra celor de la Austria II, scor 2-3. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat contra celor de la Innsbruck, in cupa, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu 1-0. Echipa a inregistrat doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Darmstadt – Furth

Incheiem Biletul zilei pauza final – 29.05.2020 cu intalnirea dintre Darmstadt si Furth, meci din etapa cu numarul 29 din Bundesliga 2. Partida se va disputa pe Merck-Stadion am Bollenfalltor, incepand cu ora 19:30. Darmstadt are usor prima sansa la victorie astazi. Echipa vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Le-a invins pe Aue, in deplasare, scor 1-3, si pe St. Pauli, acasa, scor 4-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Karlsruher, in deplasare, scor 2-0. Furth vine dupa o infrangere contra celor de la Osnabruck, pe teren propriu, scor 0-2. Echipa a inregistrat trei remize in ultimele 5 meciuri disputate, remizand cu Hamburger, Kiel si Wehen. Ultima victorie s-a inregistrat in urma cu 4 etape, contra celor de la Stuttgart, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 2-0.