Biletul zilei cota 2 - 19.12.2020, Southampton

Biletul zilei pauza final – 28.12.2019

Biletul zilei pauza final – 28.12.2019 este format din 3 evenimente foarte interesante ce se vor disputa astazi, doua in Premier League si una in Super Lig. Cota totala a biletului este de 3.30 si este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza evenimentelor. Sa fie verde!

West Ham – Leicester

Incepem Biletul zilei pauza final – 28.12.2019 cu intalnirea dintre West Ham si Leicester, meci din cadrul etapei cu numarul 20 din Premier League. Partida se va disputa pe Olympic Stadium, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe D. Coote. West Ham vine dupa o infrangere cu Crystal Palace, in deplasare, scor 2-1. Ultima victorie a echipei a venit in urma cu doua partide, tot in deplasare, cu Southampton, scor 0-1. West Ham are doua victorii si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate. Leicester vine dupa doua infrangeri consecutive suferite in ultimele doua partide disputate, una cu City si una cu Liverpool. De City a fost invinsa cu 3-1, in deplasare, si de Liverpool cu 0-4, acasa. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Southampton – Crystal Palace

Continuam Biletul zilei pauza final – 28.12.2019 cu intalnirea dintre Southampton si Crystal Palace, meci din cadrul etapei cu numarul 20 din Premier League. Partida se va disputa pe St. Mary’s Stadium, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe A. Madley. Southampton vine dupa doua victorii consecutive, ambele in campionat, una cu Chelsea, in deplasare, scor 0-2, si una cu Villa, in deplasare, scor 1-3. Ultima infrangere a echipei a venit cu West Ham, pe teren propriu, scor 0-1. Crystal Palace vine dupa o victorie cu West Ham, pe teren propriu, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu doua partide, cu Newcastle, in deplasare, scor 1-0. Palace vine dupa doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 partide disputate.

Trabzonspor – Kayserispor

Incheiem Biletul zilei pauza final – 28.12.2019 cu intalnirea dintre Trabzonspor si Kayserispor, meci din cadrul etapei cu numarul 17 din Super Lig. Partida se va disputa pe Medical Park Stadium, incepand cu ora 16:30, avandu-l la centru pe H. Gocek. Trabzonspor vine dupa doua victorii consecutive, una in cupa, cu Altay, scor 4-1, si una in campionat, cu Konyaspor, scor 0-1. Echipa are doua infrangeri in ultimele 5 partide, cu Denizlispor, scor 1-2, si cu Basel, scor 2-0. De partea cealalta, Kayserispor vine dupa o infrangere categorica cu Basaksehir, acasa, scor 1-4. Echipa a incheiat 4 din ultimele 5 partide disputate cu cel putin 3 goluri inscrise, de aceea ne asteptam la un meci deschis si astazi.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!