Biletul zilei pauza final - 28.09.2020

Biletul zilei pauza final – 28.09.2020

Biletul zilei pauza final – 28.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive. Mizam pe cate un meci din China si Romania, formand o cota finala de 2.32. Biletul pauza final este disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Beijing Guoan – Shijiazhuang

Incepem Biletul zilei pauza final – 28.09.2020 cu intalnirea dintre Beijing Guoan si Shijiazhuang, meci din etapa cu numarul 14 din Super League. Favorita la victorie astazi este Beijing, de la care avem cele mai mari asteptari astazi. Beijing vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Shanghai SIPG. Partida a fost disputata in deplasare si incheiata cu scorul de 1-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat cu Qingdao Huanghai, impunandu-se cu scorul de 5-1. Beijing vine dupa trei victorii, o remiza si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Shijiazhuang vine dupa trei infrangeri consecutive suferite in ultimele trei partide disputate. A fost invinsa de catre Chongqing Lifan, scor 1-4, Shanghai SIPG, scor 0-1, si Tianjin Teda, scor 2-0. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri disputate, cu Wuhan Zall, pe teren propriu, scor 1-0.

Dinamo – UTA

Continuam Biletul zilei pauza final – 28.09.2020 cu intalnirea dintre Dinamo si UTA, meci din etapa cu numarul 5 din Liga 1. Partida se va disputa in Stefan cel Mare, incepand cu ora 21:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Dinamo vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Gaz Metan Medias, in deplasare, scor 1-3. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 partide. Echipa s-a deplasat la Ploiesti, pentru meciul cu Chindia, fiind invinsi cu scorul de 1-0. Dinamo are o victorie, trei remize si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate. UTA vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Poli Iasi. Partida a fost disputata pe teren propriu si incheiata cu scorul de 2-3. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat intr-un meci amical, cu Hermannstadt, scor 0-2. UTA are o victorie, trei remize si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate.