Biletul zilei pauza final – 28.06.2020

Biletul zilei pauza final – 28.06.2020 este alcatuit astazi din trei evenimente, toate din competitii diferite. Am selectat cate un meci din Danemarca, Elvetia si Italia, formand o cota finala de 2.90, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va propunem sa va inscrieti. Noi va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa, pentru a fi siguri pe ce mizati.

Nordsjaelland – Brondby

Incepem Biletul zilei pauza final – 28.06.2020 cu intalnirea dintre Nordsjaelland si Brondby, meci din etapa cu numarul 30 din Superliga. Partida se va disputa pe Right to Dream Park, incepand cu ora 19:00, avandu-l la centru pe M. Redder. Nordsjaelland vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Aalborg, in deplasare, scor 0-4. Echipa a fost invinsa in urma cu doua etape de Aarhus, o alta echipa puternica din play-off, la limita, cu scorul de 2-1. Ultimul meci de pe teren propriu i-a adus echipei o remiza cu FC Copenhaga, scor 1-1. Brondby vine dupa trei remize consecutive, toate in campionat. A remizat cu FC Copenhaga, 1-1, si cu Aarhus, 0-0, pe teren propriu, si cu Midjtylland, in deplasare, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu 4 etape, cu Horsens, in deplasare, scor 3-2. Brondby are o singura victorie in ultimele 5 meciuri, cu Sonderjyske, scor 1-0.

St. Gallen – Thun

Continuam Biletul zilei pauza final – 28.06.2020 cu intalnirea dintre St. Gallen si Thun, meci din etapa cu numarul 26 din Super League. Partida se va disputa pe Kybunpark, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe F. San. St. Gallen vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida, cu Zurich, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu 0-4. Ultima victorie a echipei a venit in ultima partida disputata in deplasare, contra celor de la FC Sion, impunandu-se cu scorul de 1-2. St. Gallen a castigat categoric partida din tur, impunandu-se in deplasare, scor 1-4. Thun vine dupa o victorie interesanta obtinuta in ultima partida disputata, pe teren propriu, cu Young Boys, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la Xamax, in ultima deplasare, scor 2-1. Thun are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

Udinese – Atalanta

Incheiem Biletul zilei pauza final – 28.06.2020 cu intalnirea dintre Udinese si Atalanta, meci din etapa cu numarul 28 din Serie A. Partida se va disputa pe Dacia Arena, incepand cu ora 20:30, avandu-l la centru pe M. Di Bello. Udinese vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Torino, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 1-0. Ultima partida in care Udinese s-a impus a fost una amicala, contra celor de la Brescia, disputata pe teren propriu si incheiata cu scorul de 2-0. Udinese a inregistrat doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Atalanta vine dupa 5 victorii consecutive obtinute in campionat. A reusit sa le invinga pe Lazio, scor 3-2, Sassuolo, scor 4-1, Lecce, scor 2-7, AS Roma, scor 2-1, si Fiorentina, scor 1-2. Atalanta a castigat categoric partida tur contra celor de la Udinese, impunandu-se acasa cu scorul de 7-1.