Biletul zilei pauza final - 27.10.2019

Biletul zilei pauza final – 27.10.2019

Biletul zilei pauza final – 27.10.2019 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa in aceasta Duminica. Am format o cota de 3.40, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti daca doriti sa plasati. Speram ca selectiile facute sa fie castigatoare. Nu uitati sa analizati fiecare meci in parte inainte de a plasa. O duminica frumoasa!

Ajax – Feyenoord

Incepem Biletul zilei pauza final – 27.10.2019 cu intalnirea dintre Ajax si Feyenoord, meci din etapa cu numarul 11 a campionatului. Partida se va disputa pe Johan Cruijff Arena, incepand cu ora 17:45. Ajax ocupa prima pozitie in clasament, cu 26 de puncte adunate in cele 10 meciuri disputate. Echipa a acumulat 8 victorii si doua remize, avand un golaveraj de 31-7. Feyenoord ocupa pozitia cu numarul 11, cu 14 puncte adunate in cele 10 meciuri disputate. Echipa a acumulat 3 victorii, 5 remize si doua infrangeri, cu un golaveraj de 19-18. Ajax vine dupa o infrangere contra celor de la Chelsea, in Champions League, pe teren propriu, scor 0-1. In campionat, echipa a reusit sa o invinga pe Waalwijk, scor 1-2. Feyenoord vine dupa o infrangere contra celor de la Young Boys, in Europa League, scor 2-0.

Wolfsburg – Augsburg

Continuam Biletul zilei pauza final – 27.10.2019 cu intalnirea dintre Wolfsburg si Augsburg, meci din cadrul etapei cu numarul 9 a campionatului. Partida se va disputa pe Volkswagen Arena, incepand cu ora 16:30. Wolfsburg ocupa pozitia cu numarul 2 in clasament, cu 16 puncte adunate in cele 8 meciuri disputate. Echipa a adunat 4 victorii si 4 remize, fiind singura echipa neinvinsa pana in prezent. Wolfsburg vine dupa o remiza contra celor de la Gent, in Europa League, scor 2-2. Echipa vine dupa o victorie si 4 remize in ultimele 5 partide disputate. Augsburg ocupa pozitia cu numarul 17 in clasament, cu 6 puncte adunate in cele 8 meciuri disputate. Echipa a inregistrat o victorie, 3 remize si 4 infrangeri, avand un golaveraj de 10-21. Augsburg vine dupa o remiza cu Bayern, pe teren propriu, scor 2-2.

AS Roma – AC Milan

Incheiem Biletul zilei pauza final – 27.10.2019 cu intalnirea dintre AS Roma si AC Milan, meci din cadrul etapei cu numarul 9 a campionatului. Partida se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 19:00. AS Roma ocupa pozitia cu numarul 6 in clasament, cu 13 puncte adunate in cele 8 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 3 victorii, 4 remize si o infrangere, cu un golaveraj de 12-10. AC Milan ocupa pozitia cu numarul 12 in clasament, cu 10 puncte adunate in cele 8 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 3 victorii, o remiza si 4 infrangeri, avand un golaveraj de 8-11. AS Roma vine dupa 4 remize consecutive, in campionat si Europa League. AC Milan vine dupa o victorie, o remiza si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate. Nu-i vad astazi cu prima sansa pe Olimpico.

• Ajax – Feyenoord: 12/12 @ 1.53
  • Wolfsburg – Augsburg: 1X/12 @ 1.44
  • AS Roma – AC Milan: 1X/1X @ 1.53