Biletul zilei pauza final – 27.06.2020

Biletul zilei pauza final – 27.06.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din doua competitii diferite. Mizam pe cate un meci din FA Cup si Bundesliga, formand o cota finala de 2.89, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Norwich – Manchester United

Incepem Biletul zilei pauza final – 27.06.2020 cu intalnirea dintre Norwich si Manchester United, meci din sferturile de finala din FA Cup. Partida se va disputa pe Carrow Road, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe J. Moss. Norwich vine dupa trei infrangeri consecutive, toate in campionat. A fost invinsa de catre Everton, acasa, scor 0-1, Southampton, tot acasa, scor 0-3, si Sheffield United, in deplasare, scor 1-0. Ultima victorie a echipei a venit chiar in FA Cup, in fata celor de la Tottenham, impunandu-se la loviturile de departajare. Manchester United vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Sheffield United, in campionat, acasa, scor 3-0. Echipa a inregistrat o remiza in ultimul meci disputat in deplasare, contra celor de la Tottenham, scor 1-1. Manchester United are 4 victorii in ultimele 5 meciuri disputate, impunandu-se si cu LASK, Manchester City si Derby.

Augsburg – Leipzig

Continuam Biletul zilei pauza final – 27.06.2020 cu intalnirea dintre Augbsurg si Leipzig, meci din etapa cu numarul 34 din Bundesliga. Partida se va disputa pe WWK Arena, incepand cu ora 16:30, avand-o ca favorita pe formatia oaspete. Augsburg vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in deplasare, cu Dusseldorf, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat pe teren propriu, contra celor de la Hoffenheim, scor 1-3. O singura victorie are Augbsurg in ultimele 5 meciuri disputate, cu Mainz, in deplasare, scor 0-1. RB Leipzig vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Dortmund, acasa, scor 0-2. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o victorie sigura, cu Hoffenheim, scor 0-2. Leipzig are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!