Biletul zilei pauza final - 27.02.2020

Biletul zilei pauza final – 27.02.2020

Biletul zilei pauza final – 27.02.2020 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in UEFA Europa League. Am reusit sa formez o cota de 3.70, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va astept sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

LASK – Alkmaar

Incepem Biletul zilei pauza final – 27.02.2020 cu intalnirea dintre LASK si Alkmaar. Partida se va disputa pe Linzer Stadion, incepand cu ora 19:55, avandu-l la centru pe S. Jovanovic. LASK vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la St. Polten, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu 4-1. Echipa a obtinut o remiza in mansa tur cu Alkmaar, in deplasare, scor 1-1, iar astazi sunt pregatiti sa se califice. Alkmaar vine si ea dupa o victorie in week-end, contra celor de la Zwolle, in campionat, meciul fiind disputat pe teren propriu si incheiat cu 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Twente, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 2-0.

Salzburg – Frankfurt

Continuam Biletul zilei pauza final – 27.02.2020 cu intalnirea dintre Salzburg si Frankfurt. Partida se va disputa pe Red Bull Arena, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe B. Bastien. Salzburg vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Austria Viena, intr-un mecidisputat in deplasare si incheiat cu 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Frankfurt, in mansa tur, in deplasare, scor 4-1. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Frankfurt vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida, contra celor de la Union Berlin, pe teren propriu, scor 1-2. Dupa rezultatul din tur, Frankfurt nu trebuie sa primeasca 3 goluri astazi, fara sa inscrie, si vor fi calificati. Trebuie sa stie sa gestioneze rezultatul.

Celtic – Copenhaga

Incheiem Biletul zilei pauza final – 27.02.2020 cu intalnirea dintre Celtic si Copenhaga. Partida se va disputa pe Celtic Park, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe Soares Dias. Celtic vine dupa o victorie in ultima partida disputata, contra celor de la Kilmarnock, pe teren propriu, scor 3-1. Echipa a obtinut o remiza in mansa tur, intr-un meci disputat in deplasare, scor 1-1. Astazi ei au prima sansa la calificare si este foarte probabil sa o obtina. Copenhaga vine dupa o remiza cu Silkeborg, ultima clasata din Danemarca, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 1-1. Echipa are doua remize si 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.