Biletul zilei pauza final – 26.06.2020

Biletul zilei pauza final – 26.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Serie A, 1. HNL si LaLiga, formand o cota finala de 3.35. Biletul zilei pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti.

Juventus – Lecce

Incepem Biletul zilei pauza final – 26.06.2020 cu intalnirea dintre Juventus si Lecce, meci din etapa cu numarul 28 din Serie A. Partida se va disputa pe Allianz Stadium, incepand cu ora 22:45, avandu-l la centru pe M. Piccinini. Juventus vine dupa o victorie in ultima partida disputata, cu Bologna, in deplasare, impunandu-se cu 0-2. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la Napoli, in finala cupei Italiei, scor 1-0. Juventus are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Lecce vine dupa trei infrangeri consecutive suferite in ultimele trei partide disputate. Echipa a fost invinsa de catre AC Milan, acasa, scor 1-4, Atalanta, acasa, scor 2-7, si AS Roma, in deplasare, scor 4-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 4 etape, cu Spal, pe teren propriu, scor 2-1.

Hajduk Split – Slaven Belupo

Continuam Biletul zilei pauza final – 26.05.2020c cu intalnirea dintre Hajduk Split si Slaven Belupo, meci din etapa cu numarul 31 din 1. HNL. Partida se va disputa pe Stadion Poljud, incepand cu ora 22:05, avandu-l la centru pe M. Zebec. Hajduk Split se lupta pentru un loc in cupele europene. Echipa vine dupa doua infrangeri consecutive, ambele cu scorul de 3-2, ambele in campionat. A fost invinsa de catre Lok. Zagreb, in deplasare, scor 3-2, si de catre Varazdin, acasa, scor 2-3. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 etape, contra celor de la Istra 1961, scor 0-1. Slaven Belupo vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu Rijeka, pe teren propriu, scor 1-0. Echipa a pierdut ultimul meci disputat in deplasare, cu Din. Zagreb, scor 3-2. Slaven are o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Sevilla – Valladolid

Incheiem Biletul zilei pauza final – 26.06.2020 cu intalnirea dintre Sevilla si Valladolid, meci din etapa cu numarul 32 din LaLiga. Partida se va disputa pe Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe V. Pizarro. Sevilla pleaca cu prima sansa in acest meci. Echipa vine dupa trei remize consecutive, toate in campionat. A remizat cu Villarreal, in deplasare, scor 2-2, cu Barcelona, acasa, scor 0-0, si cu Levante, in deplasare, scor 1-1. Ultima victorie a echipei a venit in urma cu 4 etape, pe teren propriu, cu Betis, impuanandu-se cu 2-0. Aceasta a fost singura victorie a echipei de la reluarea competitiilor. Valladolid vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Getafe, acasa, scor 1-1. Ultima infrangere a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Atl. Madrid, scor 1-0. O singura victorie are Valladolid, in ultimele 5 meciuri, cu Leganes, in deplasare, scor 1-2.