Biletul zilei pauza final - 26.01.2020

Biletul zilei pauza final – 26.01.2020

Biletul zilei pauza final – 26.01.2020 este format din 3 evenimente interesante ce vin din 3 campionate de top ale Europei. Mizam astazi pe o cota de 3.36, disponibila la casa de pariuri Betano. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza acestui bilet inainte de a-l plasa. Sper sa fim din nou castigatori!

Napoli – Juventus

Incepem Biletul zilei pauza final – 26.01.2020 cu intalnirea dintre Napoli si Juventus, meci din etapa cu numarul 21 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio San Paolo, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe M. Mariani. Napoli vine dupa o victorie la limita obtinuta in Cupa, contra celor de la Lazio, acasa, scor 1-0. Echipa a pierdut ultimul meci de campionat, in fata Fiorentinei, pe teren propriu, scor 0-1. Napoli nu traverseaza deloc un sezon bun, echipa avand 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri. Juventus vine dupa o victorie la scor cu Roma, 3-1, pe teren propriu, in cupa. In campionat, echipa a invins-o pe Parma in ultimul meci disputat, acasa, scor 2-1. Cred ca Juventus va face un meci bun si astazi.

Lyon – Toulouse

Continuam Biletul zilei pauza final – 26.01.2020 cu intalnirea dintre Lyon si Toulouse, meci din etapa cu numarul 21 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Parc Olympique Lyonnais, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe A. Gautier. Lyon vine dupa o victorie cu Lille, in cupa, la penalty-uri. Echipa a reusit sa o invinga pe Bordeaux in ultmiul meci de campionat, in deplasare, scor 1-2. 4 din ultimele 5 meciuri disputate de Lyon au avut loc in cupa. Toulouse este ultima clasata si nu se regaseste deloc in acest sezon. Echipa ia bataie pe banda rulanta, de aceea nu mizez pe egalitate nici la pauza, nici la final.

Atletico Madrid – Leganes

Incheiem Biletul zilei pauza final – 26.01.2020 cu intalnirea dintre Atletico Madrid si Leganes, meci din etapa cu numarul 21 din LaLiga. Partida se va disputa pe Wanda Metropolitano, incepand cu ora 13:00, avandu-l la centru pe A. Lahoz. Atletico vine dupa o infrangere rusinoasa suferita in cupa, cu Leonesa, o echipa de liga a 3-a, scor 2-1. Echipa a ajuns la 3 infrangeri in ultimele 3 meciuri. Ultima victorie a venit cu Barcelona, in Supercupa, scor 2-3. Leganes vine dupa o victorie cu Ebro, tot in cupa, scor 0-1. Ultimul meci de campionat i-a adus echipei o infrangere, cu Getafe, acasa, scor 0-3. Echipa are 3 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

• Napoli – Juventus: X2/X2
  • Lyon – Toulouse: 12/12
  • Atletico Madrid – Leganes: 1X/12