Biletul zilei pauza final - 25.11.2019

Biletul zilei pauza final – 25.11.2019

Biletul zilei pauza final – 25.11.2019 de astazi este format din 3 evenimente, unde am selectat cate un meci din Danemarca, Olanda si Romania. Cota totala a biletului este de peste 3, insa recomandarea noastra este sa analizati si voi inainte de a plasa. Casa de pariuri recomandata pentru acest bilet este Betano.

Odense – Midtjylland

Incepem Biletul zilei pauza final – 25.11.2019 cu intalnirea dintre Odense si Midtjylland, meci din cadrul etapei cu numarul 17 a primei ligi daneze. Partida se va disputa pe Nature Energy Park, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe J. Kehlet. Odense ocupa pozitia cu numarul 6 in clasament, cu 26 de puncte adunate in cele 16 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 8 victorii, doua remize si 6 infrangeri, avand un golaveraj de 26-18. Midtjylland este lider in clasament, cu 41 de puncte adunate in cele 16 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 13 victorii, doua remize si o singura infrangere, avand un golaveraj de 25-7. Odense a pierdut la limita ultimul meci de campionat, cu Lyngby, in deplasare, scor 4-3. Midjtylland vine dupa 5 victorii consecutive in campionat.

Jong Ajax – Helmond

Continuam Biletul zilei pauza final – 25.11.2019 cu intalnirea dintre Jong Ajax si Helmond, meci din cadrul etapei cu numarul 15 a ligii secunde de fotbal din Olanda. Partida se va disputa pe Sportcomplex de Toekomst, incepand cu ora 21:00. Jong Ajax ocupa pozitia cu numarul 3 in clasament, cu 29 de puncte adunate in cele 15 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 9 victorii, doua remize si 4 infrangeri, avand un golaveraj de 44-23. Helmond ocupa pozitia cu numarul 17 in clasament, cu 13 puncte adunate in cele 15 meciuri disputate. Echipa a inregistrat 3 victorii, 4 remize si 8 infrangeri, cu un golaveraj de 16-33. Jong Ajax vine dupa 4 victorii in campionat in ultimele 5 partide. Helmond nu se regaseste momentan, avand doua remize si 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri. Cred ca Jong Ajax se va impune fara probleme.

Viitorul – Sepsi

Incheiem Biletul zilei pauza final – 25.11.2019 cu intalnirea dintre FC Viitorul si Sepsi, meci din cadrul etapei cu numarul 17 a primei ligi de fotbal din Romania. Partida se va disputa pe Stadionul Ovidiu, incepand cu ora 20:30, avandu-l la centru pe S. Coltescu. Viitorul vine dupa o victorie frumoasa obtinuta intr-un meci amical, contra celor de la Academica Clinceni. Partida a fost disputata acasa si incheiata cu scorul de 5-2. In campionat, Viitorul vine dupa o remiza cu Hermannstadt, in deplasare, scor 1-1. Ultima infrangere a celor de la Viitorul a venit contra celor de la Dinamo, in deplasare, scor 3-2. Sepsi vine dupa doua infrangeri consecutive in campionat, una cu Gaz Metan Medias, scor 0-1, si una cu FCSB, scor 2-1. Ultima victorie a celor de la Sepsi a venit contra celor de la Astra Giurgiu, scor 4-2.