Biletul zilei pauza final - 25.10.2019

Biletul zilei pauza final – 25.10.2019

Biletul zilei pauza final – 25.10.2019 este format din 3 partide interesante ce se vor disputa astazi in 3 campionate puternice. Cota finala a biletului este de 3.30 si este disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti daca doriti sa plasati. Pentru a fi mai siguri pe ce plasati, analizati fiecare meci in parte. Succes si sa fie verde!

Verona – Sassuolo

Incepem Biletul zilei pauza final – 25.10.2019 cu intalnirea dintre Verona si Sassuolo, meci din etapa cu numarul 9 a campionatului. Partida se va disputa pe Stadio Marc’Antonio Bentegodi, incepand cu ora 21:45. Verona ocupa pozitia cu numarul 14 in clasament, cu 9 puncte adunate in cele 8 meciuri disputate. Echipa a adunat doua victorii, 3 remize si 3 infrangeri, cu un golaveraj de 6-7. Sassuolo ocupa pozitia cu numarul 17 in clasament, cu 6 puncte adunate in cele 7 meciuri disputate. Echipa a acumulat doua victorii si 5 infrangeri, cu un golaveraj de 14-16. Verona vine dupa o infrangere cu Napoli, in deplasare, scor 2-0, fiind singura infrangere in ultimele 5 partide. Sassuolo a suferit 4 infrangeri in ultimele 5 partide, reusind sa o invinga doar pe Spal, scor 3-0.

Villarreal – Alaves

Continuam Biletul zilei pauza final – 25.10.2019 cu intalnirea dintre Villarreal si Alaves, meci din etapa cu numarul 10 a campionatului LaLiga. Partida se va disputa pe Estadio de la Ceramica, incepand cu ora 22:00. Villarreal ocupa pozitia cu numarul 7 in clasament, cu 14 puncte adunate in cele 9 meciuri disputate. Echipa a acumulat 4 victorii, doua remize si 3 infrangeri, cu un golaveraj de 20-13. Alaves ocupa pozitia cu numarul 14, cu 11 puncte adunate in cele 9 meciuri disputate. Echipa a acumulat 3 victorii, doua remize si 4 infrangeri, cu un golaveraj de 7-9. Villarreal vine dupa o victorie cu Espanyol, in deplasare, scor 0-1. Echipa a suferit doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate. Alaves vine dupa o victorie contra celor de la Celta Vigo, pe teren propriu, scor 2-0. Ultima infrangere a celor de la Alaves a venit contra celor de la Bilbao, in deplasare, scor 1-0.

Eupen – Anderlecht

Incheiem Biletul zilei pauza final – 25.10.2019 cu intalnirea dintre Eupen si Anderlecht, meci din etapa cu numarul 12 a campionatului. Partida se va disputa pe Stadion Kehrwegstadion, din Eupen, incepand cu ora 21:30. Eupen ocupa pozitia cu numarul 14 in clasament, cu 9 puncte adunate in cele 11 meciuri disputate. Echipa a acumulat doua victorii, 3 remize si 6 infrangeri, cu un golaveraj de 9-24. Anderlecht ocupa pozitia cu numarul 11, cu 12 puncte adunate in cele 11 meciuri disputate. Echipa a acumulat 3 victorii, 3 remize si 5 infrangeri, cu un golaveraj de 12-13. Eupen vine dupa o victorie contra celor de la Oostende, in deplasare, scor 2-3. Ultima infrangere a venit contra celor de la Mechelen, pe teren propriu, scor 0-2. Anderlecht vine dupa doua victorii consecutive, contra celor de la St. Truiden si Charleroi. Ne asteptam la un meci bun facut astazi de fosta campioana.

• Verona – Sassuolo: 1X/1X @ 1.62
  • Villarreal – Alaves: 1X/12 @ 1.44
  • Eupen – Anderlecht: X2/X2 @ 1.42