Biletul zilei pauza final - 25.09.2020

Biletul zilei pauza final – 25.09.2020

Biletul zilei pauza final – 25.09.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Bulgaria si Portugalia, formand o cota finala de 3.27. Biletul pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

CSKA 1948 Sofia – Etar

Incepem Biletul zilei pauza final – 25.09.2020 cu intalnirea dintre CSKA 1948 Sofia si Etar, meci din etapa cu numarul 7 din Parva liga. Partida va incepe la ora 21:00, avandu-l la centru pe V. El-Khatib, avand-o ca favorita pe formatia gazda. CSKA 1948 Sofia vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida disputata. A fost invinsa de Levski, in deplasare, in campionat, scor 3-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in ultimul meci disputat pe teren propriu. A intalnit-o pe Montana, impunandu-se cu scorul de 2-0. Echipa vine dupa o victorie, doua remize si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate. De partea cealalta, Etar vine dupa doua infrangeri suferite in ultimele doua partide disputate. A fost invinsa cu scorul de Lok. Plovdiv, acasa, scor 1-3, dar si de LEvski, in deplasare, scor 2-1. O singura victorie are Etar in ultimele 5 meciuri disputate, cu Yantra Gabrovo. Partida a fost una amicala, incheiata cu scorul de 0-1. Etar ocupa ultima pozitie in clasament, avand 6 infrangeri in 6 meciuri.

Braga – Santa Clara

Continuam Biletul zilei pauza final – 25.09.2020 cu intalnirea dintre Braga si Santa Clara, meci din etapa cu numarul 2 din Primeira Liga. Partida se va disputa pe Estadio Municipal de Braga, incepand cu ora 22:30, avandu-l la centru pe R. Costa. Braga vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, in prima etapa de campionat. Echipa a fost invinsa cu scorul de 3-1, in deplasare, de catre campioana FC Porto. Ultima victorie a celor de la Braga s-a inregistrat in ultima partida amicala disputata, cu Farense, scor 2-0. Braga vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Santa Clara vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, in prima etapa din noul sezon. A intalnit-o pe Maritimo, pe teren propriu, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat cu Braga, intr-un meci amical, scor 3-1. Santa Clara are 3 victorii si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate.