Biletul zilei pauza final – 24.06.2020

Biletul zilei pauza final – 24.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Am selectat cate un meci din Cehia, Spania si Anglia, formand o cota finala de 3.53, disponibila la casa de pariuri Betano. Recomandarea noastra este sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Slavia Praga – Plzen

Incepem Biletul zilei pauza final – 24.06.2020 cu intalnirea dintre Slavia Praga si Plzen, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe M. Zelinka. Slavia Praga vine dupa doua victorii consecutive, reusind sa le invinga pe Ostrava, scor 1-3, si Zlin, scor 1-0. Ultimul semi-esec al echipei s-a inregistrat in urma cu 3 partide, contra celor de la Ostrava, intr-un meci disputat in deplasare, scor 2-2. Slavia Praga are trei victorii si doua remize in ultimele 5 meciuri disputate. Plzen vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Jablonec, pe teren propriu, scor 2-0. Ultimul meci disputat in deplasare de catre Plzen i-a adus echipei o infrangere, cu Sparta Praga, in cupa, scor 2-1. Plzen a inregistrat trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

Real Madrid – Mallorca

Continuam Biletul zilei pauza final – 24.06.2020 cu intalnirea dintre Real Madrid si Mallorca, meci din etapa cu numarul 31 din LaLiga. Partida se va disputa pe Alfredo di Stefano Stadium, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe M. Lopez. Real Madrid vine dupa trei victorii consecutive obtinute in ultimele trei partide disputate. A reusit sa le invinga pe Real Sociedad, scor 1-2, Valencia, scor 3-0, si Eibar, scor 3-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Betis, in urma cu 4 etape, scor 2-1. Real Madrid are 4 victorii si o infrangere in ultimele 5 meciuri. Mallorca vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Leganes, acasa, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Villarreal, in ultima deplasare, scor 1-0. Echipa are o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Liverpool – Crystal Palace

Incheiem Biletul zilei pauza final – 24.06.2020 cu intalnirea dintre Liverpool si Crystal Palace, meci din etapa cu numarul 31 din Premier League. Partida se va disputa pe Anfield, incepand cu ora 22:15, avandu-l la centru pe M. Atkinson. Liverpool vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Everton, in deplasare, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit cu Atletico, in Champions League, scor 2-3. Ultima victorie a cormoranilor a venit cu Bournemouth, pe teren propriu, scor 2-1. Crystal Palace vine dupa 4 victorii consecutive, toate fara gol primit. A reusit sa le invinga pe Bournemouth, scor 0-2, Watford, scor 1-0, Brighton, scor 0-1, si Newcastle, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit cu Everton, in deplasare, scor 3-1.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!