Biletul zilei pauza final - 23.08.2020

Biletul zilei pauza final – 23.08.2020

Biletul zilei pauza final – 23.08.2020 este format astazi din doua evenimente atractive ce se vor disputa in competitii diferite. Am selectat cate un meci din prima liga de fotbal a Suediei, dar si prima liga de fotbal a Belgiei. Cota totala a biletului este de 3.50, el fiind disponibil la casa de pariuri Betano. Succes!

Malmo – Falkenbergs

Incepem Biletul zilei pauza final – 23.08.2020 cu intalnirea dintre Malmo si Falkenbergs, meci din etapa cu numarul 17 din Allsvenskan. Partida se va disputa pe Eleda Stadion, incepand cu ora 15:30, avandu-l la centru pe B. Pandzic. Malmo vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Mjallby, in deplasare, scor 2-2. Ultimul meci disputat pe teren propriu i-a adus echipei o victorie, cu Orebro, la limita, impunandu-se cu 2-1. Malmo vine dupa 4 victorii si o remiza obtinute in ultimele 5 meciuri disputate. Falkenbergs vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu AIK Stockholm, pe teren propriu, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat contra celor de la Elfsborg, in deplasare, scor 4-2. Echipa a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Club Brugge – Beerschot

Continuam Biletul zilei pauza final – 23.08.2020 cu intalnirea dintre Club Brugge si Beerschot, meci din etapa cu numarul 3 din Jupiler League. Partida se va disputa pe Jan Breydel Stadion, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe A. Boucaut. Club Brugge vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida disputata, cu Eupen, in deplasare, scor 0-4. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat contra celor de la Charleroi, pe teren propriu, scor 0-1. Club Brugge vine dupa trei victorii si doua infrangeri adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Beerschot vine dupa trei victorii consecutive obtinute in ultimele trei partide disputate. A reusit sa le invinga pe Waregem, scor 3-1, Oostende, scor 1-2, dar si Leuven, scor 1-4. Beerschot vine dupa trei victorii, o remiza si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate.