Biletul zilei pauza final - 22.12.2019

Biletul zilei pauza final – 22.12.2019

Biletul zilei pauza final – 22.12.2019 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in campionatele de top. Mizam pe un meci din Liga 1, un meci din Serie A si un meci din La Liga. Am format o cota finala atractiva a biletului, iar daca doriti sa plasati, sa o faceti la casa Betano. Faceti si voi o scurta analiza inainte.

FCSB – Craiova

Incepem Biletul zilei pauza final – 22.12.2019 cu intalnirea dintre FCSB si Craiova, meci din etapa cu numarul 22 din Liga 1. Partida se va disputa pe Arena Nationala, incepand cu ora 20:00. FCSB vine dupa 3 victorii consecutive obtinute in ultimele 3 partide disputate, toate in campionat. Echipa le-a invins pe Viitorul, Gaz Metan si Poli Iasi, inscriindu-le la toate cate doua goluri. Ultima infrangere a echipei a venit cu Astra Giurgiu, acasa, scor 1-3. Craiova vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu Voluntari, acasa, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Astra, in ultima deplasare din Liga 1, scor 1-0. Craiova vine dupa 3 victorii si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Sassuolo – Napoli

Continuam Biletul zilei pauza final – 22.12.2019 cu intalnirea dintre Sassuolo si Napoli, meci din cadrul etapei cu numarul 17 din Serie A. Partida se va disputa pe Mapei Stadium, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe D. Chiffi. Sassuolo vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Brescia, in deplasare, scor 0-2. Ultima infrangere a echipei a venit cu Perugia, pe teren propriu, in cupa, scor 1-2. Echipa a inregistrat o victorie, 3 remize si o infrangere in ultimele 5 partide disputate. Napoli vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Parma, pe teren propriu, scor 1-2. Ultima victorie a echipei a venit cu Genk, acasa, in Champions League, scor 4-0. Napoli a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Betis – Atletico Madrid

Incheiem Biletul zilei pauza final – 22.12.2019 cu intalnirea dintre Betis si Atletico, meci din cadrul etapei cu numarul 18 din LaLiga. Partida se va disputa pe Estadio Benito Villamarin, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe J. Fernandez. Betis vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Antoniano, in deplasare, scor 0-4. Ultima remiza a echipei a venit contra celor de la Espanyol, in deplasare, scor 2-2. Betis arata bine in ultima perioada, avand 4 victorii si o remiza in ultimele 5 partide disputate. Atletico Madrid vine dupa doua victorii consecutive, una in campionat si una in Champions League. In campionat, a invins-o pe Osasuna, scor 2-0, iar in Champions League pe Lokomotiv Moscova, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Barcelona, pe teren propriu, scor 0-1.

• FCSB – Craiova: 1X/1X @ 1.35
  • Sassuolo – Napoli: X2/12 @ 1.50
  • Betis – Atletico Madrid: X2/12 @ 1.70