Biletul zilei pauza final - 22.09.2020

Biletul zilei pauza final – 22.09.2020

Biletul zilei pauza final – 22.09.2020 este format astazi din doua evenimente interesante, unde mizam pe cate un meci din China si UEFA Champions Leauge. Am format o cota finala de 2.92, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Beijing Guoan – Qingdao Huanghai

Incepem Biletul zilei pauza final – 22.09.2020 cu intalnirea dintre Beijing Guoan si Qingdao Huanghai, meci din etapa cu numarul 12 din Super League. Partida se va disputa pe Kunshan Stadium, incepand cu ora 10:30, avand-o ca favorita pe Beijing. „Gazdele” de astazi vin dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu aceeasi Qingdao Huanghai, in FA Cup, scor 2-1. Ultimul meci din campionat i-a adus echipei o remiza, scor 3-3, contra celor de la Hebei. Beijing Guoan vine dupa 3 victorii si doua remize obtinute in ultimele doua partide disputate. De partea cealalta, Qingdao Huanghai vine dupa infrangerea in FA Cup, in fata adversarei de astazi. Qingdao a pierdut categoric si ultimul meci din campionat, cu Chongqing Lifan, scor 0-3. Echipa a ajuns la 6 infrangeri consecutive. Ultima victorie s-a inregistrat in fata celor de la Tianjin Teda, in deplasare, scor 0-2.

M. Tel Aviv – Red Bull Salzburg

Continuam Biletul zilei pauza final – 22.09.2020 cu intalnirea dintre M. Tel Aviv si Salzburg, meci din play-off-ul UEFA Champions League. Partida se va disputa pe Bloomfield Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe M. Oliver. M. Tel Aviv vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, in turul anterior al preliminariilor. A invins-o pe Dynamo Brest, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la M. Petach Tikva, in campionat, acasa, scor 1-2. M. Tel Aviv vine dupa trei victorii, o remiza si o infrangere adunate in ultimele 5 meciuri disputate. Red Bull Salzburg vine dupa 4 victorii consecutive. A reusit sa le invinga pe Altach, scor 4-1, si Wolfsberger, scor 1-3, in campionat. Le-a mai invins pe Bregenez, in cupa, scor 0-10, dar si pe Turgucu Munchen, intr-un meci amical, scor 3-0. O singura infrangere are echipa in ultimele 10 meciuri disputate, cu Ajax, intr-un meci amical, scor 1-4.