Biletul zilei pauza final - 22.02.2020

Biletul zilei pauza final – 22.02.2020

Biletul zilei pauza final – 22.02.2020 este format din 3 evenimente ce vin din campionate de top, unde vom miza pe Bundesliga, Serie A si LaLiga. Am reusit sa formam o cota de 3.22, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Va mai recomandam sa faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a-l plasa.

Bremen – Dortmund

Incepem Biletul zilei pauza final – 22.02.2020 cu intalnirea dintre Bremen si Dortmund, meci din etapa cu numarul 23 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Weserstadion, incepand cu ora 16:30, avandu-l la centru pe M. Fritz. Bremen vine dupa doua infrangeri consecutive, cu RB Leipzig, scor 3-0, si cu Union Berlin, scor 0-2. Ultima victorie a echipei a venit chiar in fata adversarei de astazi, insa intr-un meci de cupa, disputat acasa si incheiat cu scorul de 3-2. Bremen are 4 infrangeri in ultimele 5 meciuri. Dortmund vine dupa un succes bun contra celor de la PSG, pe teren propriu, in Champions League, scor 2-1. Echipa a castigat categoric ultimul meci de campionat, cu Frankfurt, acasa, scor 4-0. Cred ca Dortmund va cauta revansa astazi, insa oricum n-are voie sa faca pasi gresiti, deoarece se bate la campionat.

Spal – Juventus

Continuam Biletul zilei pauza final – 22.02.2020 cu intalnirea dintre Spal si Juventus, meci din etapa cu numarul 25 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Paolo Mazza, incepand cu ora 19:00, avandu-l la centru pe La Penna. Spal vine dupa 4 infrangeri consecutive suferite in ultimele 4 partide disputate, contra celor de la Lecce, Sassuolo, Lazio si Bologna. Echipa are o singura victorie in ultimele 5 meciuri, cu Atalanta, in deplasare, scor 1-2. Astazi ii vor astepta un meci destul de greu. Juventus vine dupa un succes cu Brescia, in campionat, pe teren propriu, scor 2-0. Batrana Doamna are doua infrangeri in ultimele 4 etape de campionat, cu Verona si Napoli, iar astazi nu au voie sa faca un pas gresit. Au nevoie de un moral bun pentru meciul din Champions League.

Barcelona – Eibar

Incheiem Biletul zilei pauza final – 22.02.2020 cu intalnirea dintre Barcelona si Eibar, meci din etapa cu numarul 25 din LaLiga. Partida se va disputa pe Camp Nou, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe C. S. Grado. Barcelona vine dupa doua victorii obtinute in ultimele doua partide disputate, contra celor de la Getafe si Betis, scor 2-1, respectiv 2-3. Ultima infrangere a catalanilor a venit contra celor de la Athletic Bilbao, in cupa, in deplasare, scor 1-0. Barcelona are 4 victorii in ultimele 5 meciuri si are nevoie de victorie astazi, batandu-se la campionat. Eibar vine dupa o infrangere la limita cu Alaves, in deplasare, scor 2-1. Echipa are o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri, fiind invinsa de Alaves si Badajoz.

• Bremen – Dortmund: 12/12
  • Spal – Juventus: X2/12
  • Barcelona – Eibar: 12/12