Biletul zilei pauza final - 21.12.2019

Biletul zilei pauza final – 21.12.2019

Biletul zilei pauza final – 21.12.2019 este format din 3 evenimente ce se vor disputa astazi in 3 campionate puternice din Europa. Am selectat un meci din Bundesliga, unul din LaLiga si unul din Serie A, asteptandu-ne la un nou bilet castigator. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa acest bilet.

Bayern – Wolfsburg

Incepem Biletul zilei pauza final – 21.12.2019 cu intalnirea dintre Bayern si Wolfsburg, meci din cadrul etapei cu numarul 17 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Allianz Arena, incepand cu ora 16:30, avandu-l la centru pe C. Dingert. Bayern vine dupa 3 victorii consecutive foarte frumoase, doua in campionat si una in Champions League. In campionat, echipa le-a invins pe Freiburg si Bremen, in timp ce in Champions a invins-o pe Tottenham, scor 3-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Monchengladbach, in deplasare, scor 2-1. Wolfsburg vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Schalke, acasa, scor 1-1. Echipa are doua victorii in ultimele 5 partide disputate, cu Monchengladbach si Etienne.

Barcelona – Alaves

Continuam Biletul zilei pauza final – 21.12.2019 cu intalnirea dintre Barcelona si Alaves, meci din cadrul etapei cu numarul 18 din LaLiga. Partida se va disputa pe Camp Nou, incepand cu ora 17:00, avandu-l la centru pe M. Lopez. Barcelona vine dupa doua remize consecutive, ambele in campionat, una cu Real Madrid, scor 0-0, si una cu Real Sociedad, scor 2-2. Ultima victorie a echipei a venit in Champions League, cu Inter, scor 1-2. Alaves vine dupa o infrangere suferita in campionat, cu Jaen, in deplasare, scor 3-1. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 5 partide, contra celor de la Eibar, in deplasare, scor 0-2. Alaves a inregistrat o victorie, o remiza si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Inter – Genoa

Incheiem Biletul zilei pauza final – 21.12.2019 cu intalnirea dintre Inter si Genoa, meci din cadrul etapei cu numarul 17 din Serie A. Partida se va disdputa pe Stadio Giuseppe Meazza, incepand cu ora 19:00, avandu-l la centru pe L. Pairetto. Inter vine dupa o remiza in campionat, contra celor de la Fiorentina, in deplasare, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Barcelona, acasa, scor 1-2. Inter are doar doua victorii in ultimele 5 partide disputate, cu Spal si Slavia Praga. Genoa vine dupa o infrangere la limita suferita pe teren propriu, cu Sampdoria, scor 0-1. Ultima victorie a celor de la Genoa a venit contra celor de la Ascoli, intr-un meci de cupa, disputat acasa si incheiat cu scorul de 3-2. Echipa a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Bayern – Wolfsburg: 1/1 @ 1.52
  • Barcelona – Alaves: 1/1 @ 1.47
  • Inter – Genoa: 12/12 @ 1.72