loren moron epa14022020

Biletul zilei pauza final – 21.02.2020

Biletul zilei pauza final – 21.02.2020 este format din 3 partide interesante ce se vor disputa astazi in 3 competitii diferite. Am selectat cate un meci din LaLiga, Ligue 1 si Championship, formand o cota totala de 3.20. Biletul pauza final este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Betis  – Mallorca

Incepem Biletul zilei pauza final – 21.02.2020 cu intalnirea dintre Betis si Mallorca, meci din etapa cu numarul 25 din LaLiga. Partida se va disputa pe Estadio Benito Villamarin, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe J. Manzano. Betis vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Leganes, in deplasare, scor 0-0. Echipa a pierdut ultimul meci de pe teren propriu, in fata Barcelonei, scor 2-3. Betis este fara victorie de 5 meciuri si a cam sosit momentul sa mai castige, mai ales ca astazi intalneste un adversar accesibil. Mallorca vine dupa o victorie la limita in ultima partida, pe teren propriu, in campionat, scor 1-0. Echipa are 4 infrangeri consecutive in ultimele 5 meciuri disputate, cu Espanyol, Valladolid, Real Sociedad si Zaragoza.

Nice – Brest

Continuam Biletul zilei pauza final – 21.02.2020 cu intalnirea dintre Nice si Brest, meci din etapa cu numarul 26 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Allianz Riveira, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe J. Pignard. Nice vine dupa o victorie contra celor de la Toulouse, in deplasare, invingand ultima clasata cu scorul de 0-2. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci de pe teren propriu, cu Nimes, scor 1-3. Nice are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Brest vine dupa o victorie cu St. Etienne, pe teren propriu, la limita, scor 3-2. Echipa are doua remize consecutive in ultimele 3 meciuri, cu Rennes, scor 0-0, si cu Bordeaux, scor 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu 4 partide, contra celor de la Dijon, in deplasare, scor 3-0.

Derby – Fulham

Incheiem Biletul zilei pauza final – 21.02.2020 cu intalnirea dintre Derby si Fulham, meci din etapa cu numarul 34 din Championship. Partida se va disputa pe Pride Park, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe D. Bond. Derby vine dupa o remiza contra celor de la Huddersfield, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 1-1. Echipa a pierdut ultimul meci din deplasare, contra celor de la Bristol City, la limita, scor 3-2. Derby are 3 victorii consecutive in ultimele 5 meciuri, cu Swansea, Northampton si Stoke. Fulham vine dupa o infrangere categorica pe teren propriu, cu Barnsley, scor 0-3. Echipa a obtinut doar doua victorii in ultimele 5 meciuri, cu Blackburn, scor 0-1, si cu Huddersfield, scor 3-2, insa continua lupta pentru promovare.