Biletul zilei pauza final - 20.09.2020

Biletul zilei pauza final – 20.09.2020

Biletul zilei pauza final – 20.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, ce vin din competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Belgia si Italia, formand o cota finala de 2.75. Biletul pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Zulte – Club Brugge

Incepem Biletul zilei pauza final – 20.09.2020 cu intalnirea dintre Zulte si Club Brugge, meci din etapa cu numarul 6 din Jupiler League. Partida se va disputa pe Regenboogstadion, incepand cu ora 14:30, avandu-l la centru pe N. Verboomen. Waregem vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, in campioant, cu Charleroi, scor 0-2. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in fata celor de la Mouscron, in deplasare, scor 0-1. In cele 5 etape disputate, Waregem a inregistrat doua victorii si trei infrangeri. A mai invins-o pe Waasland-Beveren, acasa, scor 4-1. De partea cealalta, Club Brugge vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Le-a invins pe Waasland-Beveren, acasa, scor 4-1, si pe Genk, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in fata celor de la Beerschot VA, pe teren propriu, scor 0-1. In cele 5 etape disputate, Club Brugge a inregistrat trei victorii si doua infrangeri.

Juventus – Sampdoria

Continuam Biletul zilei pauza final – 20.09.2020 cu intalnirea dintre Juventus si Sampdoria, meci din etapa cu numarul 1 din Serie A. Partida se va disputa pe Allianz Stadium, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe M. Piccinini. Juventus vine dupa doua victorii consecutive. A invins-o pe Lyon, in returul optimilor de finala UEFA Champions League, scor 2-1. N-au trecut insa mai departe, fiind invinsi in tur cu 1-0. Cealalta victorie a echipei a venit intr-un meci amical, cu Novara, impunandu-se categoric, scor 5-0. Ultima infrangere a celor de la Juventus s-a inregistrat in ultima etapa din campionatul precedent, in fata Romei, pe teren propriu, scor 1-3. Sampdoria vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Le-a invins pe Piacenza, scor 0-3, si HSL Derthona, scor 0-3, ambele meciuri fiind amicale. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in fata celor de la AC Milan, pe teren propriu, scor 1-4.