Biletul zilei pauza final – 20.06.2020

Biletul zilei pauza final – 20.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Elvetia, Germania si Cehia, formand o cota finala de 3.11. Biletul zilei pauza final este disponibil la casa de pariuri Betano, casa la care va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a-l plasa.

Sion – St. Gallen

Incepem Biletul zilei pauza final – 20.06.2020 cu intalnirea dintre Sion si St. Gallen, meci din etapa cu numarul 24 din Super League. Partida se va disputa pe Stade de Tourbillon, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe L. Piccolo. Sion vine dupa doua remize consecutive obtinute in ultimele doua partide. Una intr-un meci amical, cu Chiasso, acasa, scor 2-2, si una cu Lugano, in campionat, in deplasare, scor 0-0. Ultima partida de pe teren propriu din campionat i-a adus echipei o infrangere, cu Xamax, scor 1-2. De partea cealalta, St. Gallen vine dupa trei victorii consecutive, toate in meciuri amicale. Le-a invins pe Aarau, acasa, scor 4-1, Scaffhausen, acasa, scor 4-2, si Wil, acasa, scor 4-1. Ultima partida din campionat i-a adus echipei o remiza frumoasa, cu Young Boys, pe teren propriu, scor 3-3.

Hoffenheim – Union Berlin

Continuam Biletul zilei pauza final – 20.06.2020 cu intalnirea dintre Hoffenheim si Union Berlin, meci din etapa cu numarul 33 din Bundesliga. Partida se va disputa pe PreZero Arena, incepand cu ora 16:30, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Hoffenheim vine dupa o victorie cu Augsburg, in deplasare, scor 1-3. Ultima partida de pe teren propriu i-a adus echipei o infrangere contra celor de la Leipzig, scor 0-3. Hoffenheim are trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Union Berlin vine dupa doua victorii consecutive, ambele in campionat. Le-a invins pe Paderborn, pe teren propriu, scor 1-0, si pe Koln, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Monchengladbach, in urma cu 4 etape, in deplasare, scor 4-1.

Ostrava – Slavia Praga

Incheiem Biletul zilei pauza final – 20.06.2020 cu intalnirea dintre Ostrava si Slavia Praga, meci din etapa cu numarul 1 din grupa de campionat. Partida se va disputa pe Mestsky stadion v Ostrave-Vitkovicich, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe P. Kralovec. Ostrava vine dupa doua remize consecutive, una cu Liberec, in deplasare, scor 0-0, si una cu Slavia Praga, acasa, scor 2-2. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 etape, contra celor de la Sigma Olomouc, in deplasare, scor 2-3. Slavia Praga pleaca si astazi cu prima sansa la victorie, asa cum a facut-o si un urma cu 10 zile, cand a remizat in intalnirea directa. Echipa vine dupa o victorie la limita cu Zlin, pe teren propriu, scor 1-0. Slavia are trei victorii si doua remize in ultimele 5 meciuri disputate. Echipa cauta sa castige titlul cat mai rapid, de aceea ma astept la o victorie din partea lor astazi.