Biletul zilei pauza final - 20.02.2020

Biletul zilei pauza final – 20.02.2020

Biletul zilei pauza final – 20.02.2020 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in saisprezecimile Europa League. Biletul este format la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Totusi, nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Wolfsburg – Malmo

Incepem Biletul zilei pauza final – 20.02.2020 cu intalnirea dintre Wolfsburg si Malmo, meci ce se va disputa pe Volkswagen Arena, incepand cu ora 22:00. Arbitrul acestei partide va fi G. Mazeika. Wolfsburg vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Hoffenheim, in campionat, scor 2-3. Ultimul meci de pe teren propriu i-a adus echipei o remiza, contra celor de la Dusseldorf, scor 1-1. Wolfsburg are 3 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri. Malmo vine dupa o victorie la limita intr-un meci amical, cu Jonkopings, acasa, scor 3-2. In ultimul meci oficial, echipa s-a distrat contra celor de la Syrianska, pe teren propriu, scor 8-0. Mizez astazi mai mult pe formatia gazda, ce nu are voie sa faca un pas gresit pe teren propriu.

Club Brugge – Manchester United

Continuam Biletul zilei pauza final – 20.02.2020 cu intalnirea dintre Club Brugge si Manchester United. Partida se va disputa pe Jan Breydel Stadion, incepand cu ora 19:55, avandu-l la centru pe A. Kulbakov. Club Brugge vine dupa o victorie la limita cu Waasland-Beveren, echipa slaba, pe teren propriu, scor 2-1. In ultimul meci din deplasare, Brugge a obtinut doar o remiza, cu St. Liege, scor 0-0. Totusi, Brugge se bate la campionat si in acest sezon. Echipa merge mai departe si in cupa Belgiei, iar lucrurile merg bine, avand 3 victorii in ultimele 5 meciuri. United vine dupa o victorie frumoasa contra celor de la Chelsea, in deplasare, scor 0-2. Ultima partida de pe teren propriu i-a adus echipei o remiza, cu Wolves, scor 0-0. United are 3 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri.

Wolves – Espanyol

Incheiem Biletul zilei pauza final – 20.02.2020 cu intalnirea dintre Wolves si Espanyol. Partida se va disputa pe Molineux Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe T. Stieler. Wolves vine dupa doua remize consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate, contra celor de la Leicester si contra celor de la United. Ambele partide s-au incheiat cu scorul de 0-0. Echipa are o singura victorie in ultimele 5 meciuri, contra celor de la Southampton, in deplasare, scor 2-3. Wolves are nevoie de victorie astazi, pentru a-si face un retur usor in Spania. Espanyol vine dupa o remiza cu Sevilla, in deplasare, scor 2-2. Echipa a obtinut o victorie la limita in ultimul meci disputat pe teren propriu, contra celor de la Mallorca, scor 1-0. Espanyol are o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.