Biletul zilei pauza final - 19.09.2020

Biletul zilei pauza final – 19.09.2020

Biletul zilei pauza final – 19.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, unde mizam pe cate un meci din Austria si Anglia. Am format o cota finala de 2.62, biletul fiind disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa. Succes!

Salzburg – Altach

Incepem Biletul zilei pauza final – 19.09.2020 cu intalnirea dintre Salzburg si Altach, meci din etapa cu numarul 2 din Tipico Bundesliga. Partida se va disputa pe Red Bull Arena, incepand cu ora 18:00, avandu-l la centru pe M. Schuttengruber. Salzburg vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Wolfsberger AC, in deplasare, scor 1-3. Acest meci a avut loc in prima etapa a campionatului. Echipa a inceput sezonul cu un meci in Cupa, in fata celor de la Bregenz. Partida a fost disputata in deplasare si castigata cu 0-10. Ultima infrangere a celor de la Salzburg s-a inregistrat intr-un meci amical, in fata celor de la Ajax, scor 1-4. De partea cealalta, Altach vine dupa o remiza obtinuta in prima etapa de campionat. A intalnit-o pe Hartberg, pe teren propriu, scor 1-1. In meciul disputat in Cupa, Altach a reusit sa se impuna ,cu 1-3, in fata celor de la Union Gurten. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la Augsburg, in deplasare, intr-un meci amical, scor 5-2.

Man. United – Crystal Palace

Continuam Biletul zilei pauza final – 19.09.2020 cu intalnirea dintre Man. United si Crystal Palace, meci din etapa cu numarul 2 din Premier League. Partida se va disputa pe Old Trafford, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe M. Atkinson. Man. United nu a jucat in prima etapa din Premier League. Acesta va fi meciul de debut al echipei. Totusi, echipa vine dupa doua infrangeri consecutive. A fost invinsa de Aston Villa, intr-un meci amical, scor 1-0, dar si de Sevilla, in semifinala UEFA Europa League, scor 2-1. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in sferturile aceleiasi competitii, cu FC Copenhaga, scor 1-0. United pleaca astazi cu prima sansa la victorie si spera sa inceapa cu o victorie. Crystal Palace vine dupa o infrangere la limita suferita in EFL Cup, in fata celor de la Bournemouth, scor 1-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in fata celor de la Southampton, pe teren propriu, in prima etapa de campionat, scor 1-0. Crystal Palace a disputat 4 meciuri de pregatire inaintea startului noului sezon, obtinand 3 victorii si o remiza.