Biletul zilei pauza final – 19.06.2020

Biletul zilei pauza final – 19.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Romania, Bulgaria si Elvetia, formand o cota finala de 3.35. Biletul este disponibil la casa de pariuri Betano si va recomandam o scurta analiza inaintea plasarii acestuia.

Craiova – Astra

Incepem Biletul zilei pauza final – 19.06.2020 cu intalnirea dintre Craiova si Astra, meci din etapa cu numarul 4 din play-off. Partida se va disputa pe Ion Oblemenco, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe R. M. Petrescu. Craiova vine dupa o victorie si doua infrangeri adunate in cele trei partide amicale. A invins-o pe Viitorul, scor 2-1, si a pierdut, in alt meci, scor 0-3, dar a mai fost invinsa si de Chindia, scor 0-1. Pentru Craiova, acesta va fi primul meci oficial de la reluare. Astra vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Gaz Metan, pe teren propriu, scor 0-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la FC Botosani, in ultimul dinaintea suspendarii competitiei. S-au impus cu 1-0, pe teren propriu.

Cherno More – Bistritsa

Continuam Biletul zilei pauza final – 19.06.2020 cu intalnirea dintre Cherno More si Bistritsa, meci din etapa cu numarul 27 din Parva liga. Partida se va disputa pe Ticha, incepand cu ora 18:15, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Cherno More vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida, cu aceeasi Bistritsa, acasa, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Beroe, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 3-0. Cherno More are trei victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Bistritsa vine dupa trei infrangeri suferite in ultimele trei partide disputate, fiind invinsa de Cherno More, CSKA Sofia si Levski. Ultimul rezultat pozitiv obtinut de catre echipa a venit contra celor de la Lokomotiv Plovdiv, in urma cu 4 etape, in deplasare, scor 1-1.

Young Boys – Zurich

Incheiem Biletul zilei pauza final – 19.06.2020 cu intalnirea dintre Young Boys si Zurich, meci din etapa cu numarul 24 din Super League. Partida se va disputa pe Stade de Suisse, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe S. Scharer. Young Boys vine dupa doua victorii consecutive, ambele in meciuri amicale. Le-a invins pe Winterthur, acasa, scor 4-2, si pe Lausane, tot acasa, scor 2-0. Young Boys are trei victorii si doua remize in ultimele 5 meciuri disputate. Astazi pleaca cu prima sansa la victorie. Zurich vine dupa o victorie categorica cu Schaffhausen, in deplasare, scor 0-6. Echipa a disputat 3 meciuri amicale inainte de reluarea campionatului, castigandu-le pe toate. Le-a mai invins pe Aarau si Vaduz, cu acelasi scor, 5-1.