Biletul zilei pauza final - 19.01.2020

Biletul zilei pauza final – 19.01.2020

Biletul zilei pauza final – 19.01.2020 este format si astazi tot din 3 evenimente, unde vom miza pe Premier League, Serie A si LaLiga. Am format o cota destul de atractiva, 4,44, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a-l plasa.

Burnley – Leicester

Incepem Biletul zilei pauza final – 19.01.2020 cu intalnirea dintre Burnley si Leicester, meci din etapa cu numarul 23 din Anglia. Partida se va disputa pe Turf Moor, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe A. Taylor. Burnley vine dupa o infrangere urata suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Chelsea, in deplasare, scor 3-0. Ultima victorie a echipei, si singura in ultimele 5 meciuri disputate, a venit contra celor de la Peterborough, in FA Cup, acasa, scor 4-2. Leicester vine si ea dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, in fata echipei pe care a invins-o in tur cu 0-9, Southampton, scor 1-2. Echipa a obtinut o victorie frumoasa in ultima deplasare, contra celor de la Newcastle, scor 0-3. Leicester joaca foarte bine in deplasare iar astazi are prima sansa.

Lecce – Inter

Continuam Biletul zilei pauza final – 19.01.2020 cu intalnirea dintre Lecce si Barcelona, meci din etapa cu numarul 20 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Via del Mare, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe P. Giacomelli. Lecce vine dupa 4 infrangeri consecutive suferite in ultimele 4 meciuri disputate, toate in Serie A. Echipa a fost invinsa de catre Parma si Brescia in deplasare, si de catre Udinese si Bologna pe teren propriu. De partea cealalta, Inter vine dupa o victorie frumoasa in Cupa, contra celor de la Cagliari, acasa, scor 4-1. Echipa a obtinut o remiza in ultima partida de campionat, tot acasa, scor 1-1. Cred ca Inter va avea un meci usor astazi.

Barcelona – Granada

Incheiem Biletul zilei pauza final – 19.01.2020 cu intalnirea dintre Barcelona si Granada, meci din etapa cu numarul 20 din LaLiga. Partida se va disputa pe Camp Nou, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe V. Pizzaro. Barcelona vine dupa o infrangere suferita in fata celor de la Atletico, in Supercupa, scor 2-3. Echipa a obtinut ultima victorie pe 21 Decembrie, contra celor de la Alaves, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 4-1. De precizat ca Barcelona si-a demis antrenorul iar astazi va debuta altul. Granada vine dupa doua victorii consecutive, una in Cupa si una in campionat. Echipa a pierdut ultimul meci contra celor de la Eibar, in urma cu 3 meciuri, scor 3-0.

• Burnley – Leicester: X2/12