Biletul zilei pauza final - 17.07.2020

Biletul zilei pauza final – 17.07.2020

Biletul zilei pauza final – 17.07.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Am selectat doua meciuri din Anglia si un meci din Bulgaria, formand o cota finala de 3.15. Biletul pauza final propus astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, asa cum v-am obisnuit.

West Ham – Watford

Incepem Biletul zilei pauza final – 17.07.2020 cu intalnirea dintre West Ham si Watford, meci din etapa cu numarul 36 din Premier League. Partida se va disputa pe Olympic Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe M. Atkinson. West Ham vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida disputata, cu Norwich, in deplasare, scor 0-4. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Burnley, pe teren propriu, scor 0-1. Echipa a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Watford vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe Newcastle, acasa, scor 2-1, si pe Norwich, tot acasa, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit cu Chelsea, in deplasare, scor 3-0.

Huddersfield – WBA

Continuam Biletul zilei pauza final – 17.07.2020 cu intalnirea dintre Huddersfield si WBA, meci din etapa cu numarul 45 din Championship. Partida se va disputa pe Kirklees Stadium, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe J. Brooks. Huddersfield vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, cu Sheffield Wed, in deplasare, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat acasa, cu Luton, scor 0-2. Huddersfield are o singura victorie in ultimele 5 meciuri disputate, cu Birmingham, scor 0-3. WBA vine dupa doua remize consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a remizat cu Fulham, acasa, scor 0-0, si cu Blackburn, in deplasare, scor 1-1. Echipa are trei victorii in ultimele cinci meciuri disputate. Le-a invins pe Derby, Hull si Sheffield Wed.

Dunav Ruse – Montana

Incheiem Biletul zilei pauza final – 17.07.2020 cu intalnirea dintre Dunav Ruse si Montana, meci din barajul de promovare/retrogradare din Bulgaria. Partida se va disputa pe Gradski stadion, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe G. Kabakov. Dunav Ruse vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida disputata, cu Tsarko Selo,  pe teren propriu, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Botev Plovdiv, in deplasare, scor 3-1. Echipa a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Montana vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, intr-un meci amical, cu Pirin Blagoevgrad, scor 0-0. Ultima victorie a echipei a venit tot intr-un meci amical, cu Hebar, acasa, impunandu-se cu 4-2.