Biletul zilei pauza final – 17.06.2020

Biletul zilei pauza final – 17.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Vom miza pe cate un meci din Tipico Bundesliga, Bundesliga si Coppa Italia, formand o cota finala de 3.64. Biletul este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti.

Wolfsberger – Salzburg

Incepem Biletul zilei pauza final – 17.06.2020 cu intalnirea dintre Wolfsberger si Salzburg, meci din etapa cu numarul 27 din Tipico Bundesliga. Partida se va disputa pe Lavanttal-Arena, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe J. Spurny. Wolfsberger vine dupa doua infrangeri consecutive suferite in ultimele doua partide disputate, ambele in campionat. A fost invinsa de catre Rapid Viena, in deplasare, scor 2-1, si de catre Hartberg, acasa, scor 2-4. Ultima victorie s-a inregistrat in urma cu 4 etape, cu Sturm Graz, in deplasare, scor 1-2. De partea cealalta, Salzburg vine dupa o victorie cu LASK, pe teren propriu, scor 3-1. Echipa a reusit doua victorii categorice in ultimele doua deplasari. Le-a invins pe Sturm Graz, scor 1-5, si Hartberg, scor 0-6.

Dortmund – Mainz

Continuam Biletul zilei pauza final – 17.06.2020 cu intalnirea dintre Dortmund si Mainz, meci din etapa cu numarul 32 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Signal Iduna Park, incepand cu ora 21:30, avand-o clar favorita pe formatia gazda. Dortmund vine dupa o victorie la limita cu Dusseldorf, in deplasare, scor 0-1. Unicul gol al partidei a fost marcat de Haaland, in ultima faza a meciului. Ultimul meci de pe teren propriu i-a adus Borussiei o victorie la limita, cu Hertha, scor 1-0. Dortmund are 4 victorii si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Mainz vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Augbsurg, acasa, scor 0-1. Ultima victorie s-a inregistrat in ultima deplasare, cu Frankfurt, impunandu-se cu 0-2. Mainz are o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Napoli – Juventus

Incheiem Biletul zilei pauza final – 17.06.2020 cu intalnirea dintre Napoli si Juventus, meci din finala Cupei Italiei. Partida se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe D. Doveri. Napoli vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Inter, in returul semifinalei cupei, acasa, scor 1-1. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat in campionat, cu Torino, acasa, scor 2-1. Napoli are trei victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Juventus vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, tot in returul semifinalei cupei, cu Milan, acasa, scor 0-0. Ultima victorie a torinezilor a venit in ultimul meci disputat in campionat, cu Inter, pe teren propriu, scor 2-0. Juventus are trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!